UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie owoc to nasze miasto i Pan to zapamięta raz na zawsze. My jako mieszkańcy możemy zaprosić grzecznie Pana na kawę i odprawić do domu, do Pasłęka.
  • MariuszLewandowski-Fc @XY - Ja bym mu kawy nie zaproponował za to że pluje na pamięć śp. Wilka. Samo zestawienie Wilk - śliwka pokazuje do jakiej degeneracji doszło w tej grupie sprzedawczyków po śmierci Pana Jerzego. Wstyd tak się zeszmacić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pan ma takie zdanie o panu Śliwce i o panu Wilku, a ja zupełnie inne. I co z tego? Takie ogólniki - ten zły, tamten był dobry - niczego merytorycznie nie wnoszą do dyskusji. Poproszę o konkrety, może się czegoś dowiem mądrego. A takie byle pisanie jest nieistotne.
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi to komentarze więc brak tu miejsca na prace magisterskie a jedynie na konkluzje. To nie dyskusja ale wymiana opinii ale konkret jest jedne - gdyby pomysł śliwki był dobry to śp. Jerzy Wilk przeprowadziłby to podczas swojej prezydentury. Jeszcze jakieś korepetycje nieistotny ignorancie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-01)
Reklama