UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytaniami przez członków Komisji wyborczej Czy Kartę do referendum też, powinna zająć się Prokuratura Krajowa. Wszystkie tego rodzaju sprawy powinno się zgłaszać na Policję i do Prokuratur. Są zeznania świadków, są nagrania filmowe i głosowe, będzie trudno członkom Komisji twierdzić, że jest to nie prawda, ponieważ nie wiedzą, czy nie zostali nagrani. Za fałszywe zeznania grozi kara pozbawienia wolności.  
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Do Referendum też?(2023-10-18)
  • @Do Referendum też? - Kto jest odpowiedzialny za skład komisji wyborczych ? PKW ! Kto odpowiada za skład PKW ? Ustępujący sejm, który wymienił cały skład PKW ! Kto był inicjatorem i przeprowadził ten piękny manewr ? Populizm i socjopatia pod światłym przywództwem samego NAJDROŻSZEGO przywódcy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    GłębokaMyśl(2023-10-18)
  • @GłębokaMyśl - Miała być totalna porażka opozycji tak małemu mówili. Wszystko było przygotowane na ogromny tryumf PIS.800+, PKW, TVP, Plakaty, klipy w YT i wszędzie. Przewaga PIS miała być tak miażdżąca, że już nigdy nikt im nie zagrozi. I co z tego wyszło? Smutna kaczka, bo POLACY pokazali mu środkowy paluszek, stojąc do 3 w nocy w kolejkach do głosowania. Nawet w najgorszym scenariuszu, ten geniusz cwaniaków tego nie przewidział. Bo Polacy nie lubią za długo.
  • @Do Referendum też? - Jestem Polakiem i naprawdę z ogromną przyjemnością powiedziałem, ze nie chcę karty z tego dziwnego referendum. Ciekawe dlaczego nie było też w lokalu kartki z wnioskiem na wizę za 5000$, co Pisowcy?
Reklama