UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żenujące, żeby portel za pomocą emerytowanego posła, podjudzal ludzi na Prezydenta Polski. Czyli caly czas szczujnia dziala w celu sklocania Polaków. Gratuluję. Już mam tego dosyc jako przecietny obywatel. Az sie nie chce mi isc dzis do pracy, bo szef wielki zwolennik opozycji, ciagle pluje jadem, a przed wyborami bylo codzienne pranie mózgu, jaki to Tusk dobry. A ktokolwiek z innym zdaniem jest torpedowany. Metody działania z PRL. Pytam gdzie ta drmokracja, tolerancja i wolnosc słowa, o ktora rzekomo walczyla opozycja?
  • A gdzie Ty doczytałeś się podjudzania? To kalendarz wynikający wprost z Konstytucji. Granie na czas. Bo jeszcze jest luka prawna oni ten rząd PiS mogą tworzyć tygodniami bez końca... Zapewne potrafisz myśleć logicznie i nie zlecasz niczego osobie niekompetentnej bez możliwości realizacji danego zlecenia. A wysoce prawdopodobne jest, że Prezydent powierzy misję tworzenia rządu PiS z zerową zdolnością koalicyjną. Czyli granie na czas, jeszcze jedną pensyjkę odebrać w KPRM, dać swoim kilka tygodni oddechu zanim rzucą wypowiedzeniami w spółkach Orlenach, PZU i setek innych podmiotów. Może do Świąt się uda tak męczyć bułę na bezkrólewiu.
  • Współczuję Ci, jeśli masz tak w pracy i rozumiem, bo ja z żoną przeżywam to samo, ja u siebie w pracy a żona u siebie. Nie popieramy żadnej władzy, żadnych dużych partii, bo one nie dbają o interes Polaków tylko swój. Niestety nie możemy tego zdania wyrażać w miejscu pracy, bo cały czas szefowie prowadzili agitacje wyborczą za opozycja. Teraz po wyborach tak samo wpływają na pracowników mówiąc o tym co powinien zrobić prezydent. Zastanawiam się, skąd oni mają takie wytyczne choć oficjalnie niby nie należą do partii. A jak powiedziałem, że jestem przeciw władzy dlatego głosuje na Konfederację to usłyszałem, że jestem faszystą. Czyli jest demokracja i wolność słowa ale tylko dla opozycji i ich wyborców. Wolę być w ich rozumieniu faszystą niż włazić w d.... UE. No i najważniejsze że Tusk zgodnie z obietnicą załatwił dla Polski środki unijne dzień po wyborach. A wy mu uwierzyliście.
  • "A jak powiedziałem, że jestem przeciw władzy dlatego głosuje na Konfederację to usłyszałem, że jestem faszystą. " GM zdecydowanie nie zgadza się z taką oceną. Według niej jesteś inteligentny inaczej i nie potrafisz właściwie ocenić możliwości kraju, w którym przyszło ci żyć ! Dlaczego nie jesteś szefem twoich szefów... ? Ponieważ TY potrzebujesz, bezwzględnie i koniecznie, WYTYCZNYCH ! A oni potrafią myśleć samodzielnie i podejmują decyzje samodzielnie. TO nie mieści się w twojej główce i dlatego MUSISZ mierzyć innych swoją miarką. P.S. Tusk niczego nie załatwił. To Polska będzie musiała posprzątać nawóz po moherku żoliborskim i jego oświęconych rządach i wtedy otrzymamy należne nam pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    11
    GłębokaMyśl(2023-10-18)
Reklama