UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Polsce wraca komuna a pierwsze symptomy mieliśmy w Elblągu. To tu Harley szukał swoich krytykantów w zaprzyjaźnionym medium podobno z udziałem milicji. Później zaczęło się kneblowanie mediów. Dziś koalicja 13grudbiowo-chanukowa przejmuje siłą tvp i wprowadza swoich ludzi aby lewacka propaganda była rozsiewana przez wszystkie telewizje. Ma być jak na Białorusi lub Rosji. Wszystkie media POd kontrolą naczelnika o jednakowej słusznej linii propagandy. Nie bez przyczyny rosyjskie media pisały o kaszubie, ,nasz człowiek w Warszawie, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    19
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-12-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - W Polsce skończyła się pisokomuna. Telewizja pisowska znowu będzie Polska. Księży oddać jako zabawki pod cele
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    16
    pis to stan umysłu(2023-12-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - przypomnieć ci czopku pisowski kto powiedział "bracia rosjanie"? coś często wspominasz białoruś-ciągnie do swoich?
  • Czopkiem to możesz swojego ojca nazywać lub chłopaka który ciebie czopkuje lewicowy oszołomie. Ty mi nie mów kto co mówił ty lepiej zobacz kto co robił. Ekipa ryżego wraz z Radkiem latali na kreml po wytyczne co do polskiej armii i obrony antyrakietowej. Po molo spacerował z putletem twój guru i ustalali szczegóły podporządkowania Polski ruskim. POwskie służby piły wódkę z towarzyszami z FSB w Kadynach słuchając wytyczonych co do likwidacji polskiej armii. Nawet im szablę WP wręczali przy wódeczce. Sprawę Smoleńska także twoi oddali całkowicie ruskim upokarzając tym samym Polaków i wykazując uległość Polski wobec Rosji. Obejrzyj sobie wszystkie odcinki resetu w ramach przypomnienia. A teraz won odpalać chanukowe świeczki. Nie masz żadnej wiedzy aby zabierać głos w dyskusji z dorosłymi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    13
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-12-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Jesteś dziadersem 70+ około. Twój czas się skończył. Możesz tylko tu sobie popisać i rzygnąć prawicowym hejtem. Wesołych…
  • Ty anonimie trafiłeś we mnie, jak rzeżnik świnie, wprost pod łopatkę I strzał do serca, jestem staruchem I chodzę w kierbcach, bo nie dam rady wsiąść już do merca, bo gdy już jesteš po siedmdzisiątce, dziadersem nowym lecz w piereszej piątce, I rzygać nie chcę, bo to nie ładnie, ten hejt wyplocin na Ciebie niech spadnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    75 +..(2023-12-22)
  • @75 +.. - Co to są "kierbce"?
Reklama