UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak jak powiedział Pan Missan, Pan Wcisła zrobił w Elblągu kawał dobrej roboty. Podoba mi się to że potrafi ustąpić ze stanowiska, podzielić się obowiązkami i dać innym możliwość wykazania się. To jest klasa. Nowemu przewodniczącemu życzę powodzenia i trzymam kciuki
  • Czy to miało być śmieszne?
  • Tak faktycznie kawał dobrej roboty rozwalając większość w radzie i niszcząc prezydenta. Drugie dwóm honorowe obywatelstwo czego elblążanie się wstydzić będą przez dekady. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Fan..senatorka(2021-07-12)
  • To znaczy co zrobił? Poparl Trzaskowsiego, który jest zagorzałym przeciwnikiem przekopu. Co jeszcze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    2
    Ferdek.Schichau(2021-07-12)
  • @Ferdek.Schichau - A co dobrego zrobił?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Majka-219(2021-07-12)
  • @Ferdek.Schichau - A co ma trzaskowski do przekopu? Przestań pisowską telewizje oglądać
  • @Ferdek.Schichau - A pis popiera bąkiewicza i jego neofaszystów i tadzia - "biznesmena"z Torunia. Wstyd!!! Wczoraj czytałem wypowiedź prezydenta TFU! Dudy jakto dziękuje Radiu Maryja. To ja już trzaskowskiego wolę
  • @Ferdek.Schichau - Przeciwnikiem przekopu w wykonaniu pis, nie samego przekopu. Wcisła też się buntuje że rząd nie chce dokończyć portu w Elblągu. I ma rację. Psu na budę taki przekop jaki pus zrobił
  • platforma powinna iść do lamusa a nie tylko się pcha do koryta
  • @DZAN - Do lamusa to kaczyński, terlecki, pawłowicz i reszta kliki. Wszyscy już w wieku emerytalnym. A głowy w średniowieczu
  • Ty chyba szybciej mówisz niż myślisz!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mirosław,(2021-07-12)
  • @Mirosław, - Myślę szybko - to akurat atut - i mówię co myślę
  • co zrobił? przecież ten szkodnik i nierób Wcisła nic nigdy nie zrobił pożytecznego. !!!!
  • MariuszLewandowski-Fc Z punktu widzenia Partii - utrzymał jej istnienie po ostrym laniu jakie im sprawiliśmy w trakcie referendum za co trzeba oddać mu szacunek bo zadanie lekkie nie było a w czym wydatnie pomogła Poseł Gelert przyjmując "na klatę"wszystko w kampanii wyborczej 2013r. Nie wiem jak do tego doszło i jakim cudem platforma nie padła i jak zaczęli w niej działać tacy ludzie jak Missan nie mniej efekty ich pracy widać Efekty pracy lokalnych polityków PIS to raczej likwidacja wyciągu na Chrobrym choć o dziwo Poseł Krasulski zdobył kilka milionów na ulicę Wschodnią jak pamiętam co po sprawiedliwości trzeba mu na plus zapisać i odnotować. A ów nierób wybudował co najmniej Bulwar i zabetonował nabrzeża rzeki Elbląg. Chciałbym żeby to samo zrobili tacy genijusza jak Traks czy Opaczewski ale po ich pracowitości wypada się cieszyć że w rzece jest jeszcze woda bo jak się za sprawy wody zabierze to woda wyparuje a cała para ta cała para pójdzie w gwizdek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Kolego Mariuszu. Faktem jest że przyszedł czas w PO na zmianę warty ale skąd u kolegi ten nagły wybuch sympatii dla próby zreformowania PO. Bo jak pamiętam to kolega nie była fanem PO.
  • Lewandowski dostał kasę od Wróbla na taxi z pieniędzy podatnika, zaś jego kompaniona wzięli do ratusza na słupowego za publiczny hajs, to się teraz odwdzięcza i ujada w kierunku, który ratuszowiki-pryncypały wskazali - tacy cyniczni propagandyści bez zasad a sumienia, rozumu i moralności, kierujący się wyłącznie oportunizmem i dojściami do publicznej kasy dobrze wiedzą, gdzie leżą konfitury. Hashtagi: #patoprawica, #slupnicy, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    lubie.kefir(2021-07-13)
  • MariuszLewandowski-Fc Referendum zaczęło się dla mnie w toku 2010 podczas konsultacji strategii elbląga podczas której zarówno ja jak i paru innych chciało w mieście wprowadzić sporo zmian ale Beton z Platformy wiedział lepiej, Po dwóch latach już ten beton skruszyliśmy - gdyby zdolność PO do reformy była wiesza zapewne Referendum by nam nie wyszło. Ta nauczka pozostała głęboko w pamięci i nigdy partia Donalda Tuska nie powinna o niej zapomnieć. Mam nadzieje że Michał Missan będzie pracował i słuchał mieszkańców - takiej reformy chcieliśmy w 2010 i takie reformy następują - choćby zielony budżet sprzed miesiąca. Nie ważne kto rządzi ważne jak to robi, .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @lubie.kefir - Z panem spotkam się przed prokuratorem i jeśli pokaże Pan jedną złotówkę jaką dostałem od Wróbla sprawę Pan wygra - jeśli nie potrafi Pan tego kłamstwa udowodnić to kolejne okresy działania Taksówki sfinansuje Pan z własnej kieszeni bo na ten cel zażądam od Pana 50 tyś złotych. A przeprosiny będzie Pan musiał nagrać przed kamerami i zapłacić za ich emisję w Portelu przez miesiąc. Proponuję zbierać resztki rodzinnej fortuny bo troszkę to Pana będzie kosztowało. Moich pieniędzy też się Pan doliczy bo wyciąg z mojego konta bankowego pojawi się jako załącznik do pozwu. Powodzenia nie życzę - rozumu sam Pana nauczę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-13)
Reklama