UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Klasyk nie klasyk poruszanie tak "SZYBKIM" pojazdem po drodze ekspresowej to narażanie samego siebie na nieszczęście. Czy kiedykolwiek ktoś z tu piszących zbliżał się na ekspresówce do takiego maluszka? To jest moment. A ten maluszek ciągnął jeszcze przyczepkę to ciekawe z jaką prędkością jechał. Dobrze, że nikomu nic się nie stało... ale wyciągnijcie wnioski sami.
  • @D17 - Drogi ekspresowe są dla wszystkich. Drogi ekspresowe po to mają 2 pasy ruchu w jedną stronę, żebyś mógł sobie takiego klasyka wyprzedzić bez stresu. Nie nazywajmy S22 drogą ekspresową, bo to jak nazywanie samolotu z papieru statkiem kosmicznym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    DasModel(2024-06-13)
  • @DasModel - A co to jest S22? Podaj definicje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Alojzy(2024-06-13)
  • @DasModel - Pamiętaj, że za zbyt wolną jazd na drodze ekspresowej też możesz otrzymać mandat w wysokości od 20 do 500 zł. A też mnie ciekawi Twoja opinia. Podaj definicje drogi ekspresowej i jaką drogą jest, Twoim zdaniem droga S22?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Ciekawy(2024-06-13)
  • @Alojzy - Moją czy podręcznikową? Moja jest taka, że droga ekspresowa posiada przynajmniej dwa pasy ruchu w jednym kierunku i przynajmniej dwa w przeciwnym. Kierunki są oddzielone pasem zieleni i nie ma żadnych kolizyjnych skrzyżowań. Jedynie wjazdy i zjazdy wyodrębnione dodatkowymi pasami. Prawie jak autostrada. S22 to jakaś parodia. Zwykła ulica nazwana ekspresówką.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    DasModel(2024-06-13)
  • @Ciekawy - Podaj definicję zbyt wolnej jazdy na drodze ekspresowej. Wydaje mi się, że założyłeś, że maluch jechał za wolno, dlaczego?
Reklama