UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam, czy ktoś z Państwa może się orientuję o której w piątki spotykają sie na dworcu? I czy w przyszły piątek również można tam ich spotkać? I czy mogłabym przygotować ciepłe posiłki itp i przekazać Panią/Panom, aby dali potrzebującym? Często jeżdżę po całym mieście i szukam osób potrzebujacym i wręczyć im ciepły posiłek ale często się zdarza że jedzenie przywożę do domu bo nie mogę ich namierzyć. Myślę że warto pomagać takim ludzia zwłaszcza że mamy teraz okres zimowy a ciepły posiłek dużo może pomóc. Sama mam dopiero 23 lata, prace a o mały włos również nie skończyłabym na ulicy (wynajmowane mieszkanie z ktorego musialam sie wyprowadzic w ciagu 2tygodni, a ciężko bylo cos znalezc, rodziny nie mam na miejscu). Pomogli mi obcy ludzie za co jestem im bardzo wdzięczna że przygarnęli mnie na kilka dni abym mogła coś znaleźć. Nikt nie wie co go spotka jutro, za miesiąc czy za rok! Jeśli możesz pomóc to pomagaj innym "Oddam obiad" również organizuje różne zbiórki itp. Ciężko mi pojąć dlaczego w marketach stoją kosze "pomoc dla Ukrainy" a nie pomagają naszym a niestety ale z roku na rok jest coraz więcej rodzin w potrzebie... Hashtagi: #Anonimowa
  • Piotr Teen Challenge Jesteśmy w każdy piątek przed 17stą ZAPRASZAMY.
  • Gratuluję Ci wytrwałości i dobrego serca, jesteś cudowna. Bóg Ci wynagrodzi.
  • Miła Pani przy Banku Żywności, ul Jaszczurczego w tym Hotelu i przy Kościele SW Doroty stoją lodówki do których można przywieść dania, owoce które nam w domach zostały.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Z poza Elblaga(2023-12-17)
Reklama