UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie idę na wybory a chodziłem od zawsze czyli od ponad trzydziestu lat. Niestety ale nikt nie jest godny nawet uwagi z każdej strony.
  • Oddaj głos nieważny, ale zagłosuj. Inaczej wybór pozostawisz w rękach tych, którzy pójdą do wyborow.
  • @Jot - Nie ma obowiązku chodzenia na wybory a więc nie zostawiam wyboru tym czy innym. Jak będzie w Konstytucji RP obowiązek głosowania wtedy jak najbardziej. Każdy obywatel RP może ale nie musi oddawać głosu zwłaszcza że każde wybory są później i tak nietrafione dla suwerena a tylko dla polityka. Jak patrzysz na Kukiza to włosy z głowy sobie rwiesz.
  • No właśnie. Ważne decyzje lepiej zostawić w rękach żelaznego elektoratu wyznawców religii smoleńskiej. ONI WIEDZĄ NAJLEPIEJ CO JEST DLA WSZYSTKICH NAJLEPSZE ! ! !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    GłębokaMyśl(2024-06-04)
  • Ale jak będzie obowiązek to czy to będą wolne wybory czy pod przymusem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Szejk Ali(2024-06-04)
  • @Szejk Ali - A teraz masz pod przymusem? Nie. Więc nie idę na wybory bo mogę nie iść. Politycy nie martwią się obietnicami tylko frekwencją bo ona tylko wyznacza ich być lub nie być.
  • Frekwencja wisi politykom. Może głosować 2 procent wyborców, na przykład żona, kochanka (lub -nek), rodzina, kumple, w sumie 12-18 osób. A i tak wyniki głosowania będą ważne.
  • Niech sobie są przecież i tak te osoby wymienione głosują czy to z PiS czy to z PO. Też mi różnica. Całe klany głosują za tym czy za drugim.
  • Ja też.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Bożena L.(2024-06-04)
  • Głos oddany i nieważny jest liczony do frekwencji, ale nie jest przypisywany żadnej partii, więc obniża im faktyczną wygraną. Nic nie wspominałem o obowiązku.
Reklama