UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Donald T na spotkaniu wyborczym : ja wam gwarantuję że prąd i gaz mogą być o połowę tańsze... a paliwo PO 5 zł... i co?
  • @GT. - długo jeszcze będziesz to przeżywał. Przypomnij sobie co opowiadał Kaczyński, czy Zmorawiecki, przypomnij nam, proszę
  • @GT. - Byłam na spotkaniu przedwyborczymi nie słyszałam, aby takie słowa padły z ust D. Tuska Mówił o urealnieniu cen i o tym, że państwo nie może w nieskończoność dokładać do cen prądu, gazu, paliwa i art. spożywczych. Ciągłe podnoszenie zarobków i zamrażanie cen powodują wzrost inflacji. W moim życiu doświadczyłam inflacji sięgającej prawie 900% (1989-90) i nie chcę powtórki takiej sytuacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    starsza pani(2024-07-01)
  • @starsza pani - Jak można uwierzyć w słowa rudego. Niebawem się pani przekona, jaki błąd popełniła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Kiełbasa z rydzyka(2024-07-01)
  • @GT. - I guano jak to się mówi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Kapedź(2024-07-01)
  • @starsza pani - starsza, proszę nie kłąmać, wszyscy słyszeli i widzieli co obiecywał rudy ale kolejny raz dali się nabrać bo spełnianie obietnic w jego wykonaniu jest prawie żadne..... ot. ma do dyspozycji "pożyteczny" elektorat
Reklama