UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Obejrzałem jeszcze kilka razy i tam musiało coś się wcześniej wydarzyc miedzy tym ciemnym i czerwonym, no i ciemny postanowił podenerwować czerwonego siadając mu na zderzak, czerwony prawdopodobnie ( choc tego nie widać na filmiku) depnął ostrzegawczo po hamulcu i ciemny spanikował a że odległość była tam minimalna to doszło do kolizji a potem to już zadziałała fizyka
  • Papierosek na kolana spadł? Smska się pisało? No chyba że osa
  • Działanie hamulców sygnalizują światła stopu. Na filmiku nic takiego nie widać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2023-09-12)
  • @GłębokaMyśl - towarzyszu, przeciez ty masz caly czas czerwono przed oczami to nie odrozniasz juz nawet co swieci a co jest w czerwonych barwach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    polina gagarina(2023-09-12)
  • @polina gagarina - jeśli ktoś się tak nazwie - wiadomo... rusek 100%
  • Nie masz racji. Mam pełne nagranie od osoby, która rejestrowała trasę dużo wczesniej. Kierowca ciemnej mazdy jechał bardzo szybko i slalomem. Wyprzedzał kogo chciał i jak chciał łamiąc wszelkie przepisy.. Autorka filmu komentowała, że taki sposób jazdy doprowadza z reguły do tragedii.1-2 minuty później doprowadził do wypadku. Obrona pirata drogowego (przestępcy powodujacego zagrożenie w ruchu lądowym) jest niemoralna. Dla mnie to przestępca. A gdyby dachująca toyota wpadła na inne pojazdy? A gdyby kierowca toyoty zginął lub został kaleką? Też byś doszukiwał sie winy w ofierze i bronił łobuza? A może wtedy nazwałbyś go mordercą? Kara 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych jest niewspółmierna do przewinienia i przewiduję, że niestety kierowca mazdy uczyni na drodze jeszcze wiele złego. Obyś nie spotkał go na swojej drodze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariaP(2023-09-13)
Reklama