UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rembelski jak Kukiz, sprzedawczyk Lisowski. Namacic, szumu narobić a sam sobą G reprezentuje. Co to za człowiek, co on zrobił dla Elbląga żeby tak oczerniać innych. Zwykły mąciciel od lat skaczący z partii do partii. I taki ktoś ma czelność referendum robić za pieniądze Elblążan. Jak se zarobisz to wyłóż swoje. Ja twoich wybryków i chorych jazd nie zamierzam finansować. To samo niezrównoważenie jak u Kukiza co go wszyscy zostawili.
  • Dokładnie - podchody pisowskie po cichu tak jak Kukiz ( Przyzna się - dałem się nabrać i zagłosowałem na to coś i do dziś mam z tego powodu wyrzuty sumienia i niesmak) Więcej w bambuko zrobić się nie dam Pisowcy.
  • No I dobrze, że robi to Rembalski po wpisach widać, że ma sporo na sumieniu, czyli jeden wart drugiego, jeśli za wróbla brał by sie ktoś prawy z autorytetem to tak naprawdę szkada by się w tym maczał, polityka I politycy pokazali już nie raz co są warci I jeśli chcesz spać spokojnie, to omijaj to towarzystwo szerokim łukiem. Nasz wróbelek dawno już przebrał miarkę I nale
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Marzyciel Maliniak(2022-12-04)
Reklama