UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja się chętnie podpiszę pod tym wnioskiem o referendum. Ci radni zachowują się bardzo podobnie jak ta ekipa z 2013 roku. To referendum się im należy. Oj trzeba przewietrzyć ten ratusz z tych zgranych kart. Ta kadencja i tak trwa za długo. Powinno być dwa lata i wypad. Oni głupiego mostku elewów od 2017 roku nie potrafią odbudować o mostach zwodzonych w ruinie nawet nie wspominam. Basen przy spacerowej w ruinie. Zielonej fali jak nie było tak nie ma. Cena ciepła miała zmaleć a wzrosła. Z ich wypowiedzi wynika że ci państwo żyją w jakiejś innej czasoprzestrzeni. Jedynie radny Tołwiński wypowiedział się z klasą. Reszta strasznie arogancka, zbyt pewna siebie. Z komunikacji miejskiej po rewolucji jaką wprowadzili pewnie jeszcze nie mięli okazji skorzystać biedaczki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    11
    Lolka(2022-11-03)
  • @Lolka - wypad, pisowski troliku
  • W takim razie ja i wiele osób z mojego otoczenia również jesteśmy trollami pisowskimi. To co pisze @Lolka to prawda. Dla mnie największym przewinieniem było dobicie komunikacji miejskiej i przesunięcie granicy parku krajobrazowego, żeby tylko puścić przez Bażantarnię śmierdzącą ulicę. Na plus to park na Dolince, bo to naprawdę im wyszło. Lecz chyba tylko to. Obecna władza to dziadki z poprzedniej epoki, cóż oni mogą zaoferować miastu aspirującemu do bycia wielkim portem?
Reklama