UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od początku lat 2000 większość aut jest wyposażona w immobiliser co uniemożliwia odpalenie takiego auta, ,na kabelki''. W dzisiejszych autach jest dużo więcej zabezpieczeń więc jest to jak najbardziej dziwne, że ktoś ukradł auto. Takiego auta bez papierów nawet nie sprzeda. Dzisiaj jest pełno aut o każdego stać na kupno jakiegoś szarota więc kradzież auta w dzisiejszych czasach to jakaś egzotyka.
  • @myst7 - Części są biznesem. Za mało kamer w mieście!!! Lobby narkotykowe i prostytucyjne udanie blokują takie inicjatywy. Wtedy policja może udawać, że nic nie wie, a klijenci mogą spokojnie korzystać z różnych studni i ich tzw. vip roomów. Ot i cała tajemnica.
  • @myst7 - Nikt nie odpala dziś aut na kabelki. Robi to komputer w parę sekund, zdalnie, bez włamywania, bez uszkodzeń. Auto w krótkim czasie jest rozbierane do ostatniej śrubki i znika na części. Wystarczy poczytać, pooglądać programy na ten temat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Asfffff(2025-04-06)
Reklama