UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co niby mieli zrobić z tym zwierzakiem? Ewentualnie dobić ale prawo takie że się nie da. Po co patrol Policji ma pilnować zwierzaka do uśpienia? To nie leży w kompetencji Policji. Dziwie się, że dyżurny w ogóle posłał tam patrol. Bzdura kompletna. A tą skargę to już musiał spłodzić ktoś o niskim ilorazie inteligencji. Zawracanie d. .. Policji a potem się dziwią że ich nie ma jak są potrzebni. Jak takie cwaniaczki jesteście to sami sobie pojeździjcie do takich zwierzaków.
  • @Jelon - Jakim kierujesz się kryterium, któremu stworzeniu należy pomagać, a któremu nie? Sarnie nie, ale psu już tak? A może staruszkowi też nie (bo niewiele mu życia zostało)? Albo czarnoskóremu (bo to "obcy")? No i kobietom oczywiście również nie. Policjanci byli tacy zarobieni, że nie mieli czasu zadzwonić i przekazać, że nie mogą czuwać przy rannym zwierzęciu? Za to mieli czas przenieść zwierzaka do kałuży i tak pędzili do obowiązków, że zgubili po drodze rękawiczki. Przykro mi, ale mimo szczerych chęci nie znajduję usprawiedliwienia dla ich lodowatych serc i niezbyt rozgarniętych głów. ..
  • @Jelon - Dodam jeszcze, że pomyliłeś się w swej ocenie. Zwierzak póki co żyje i okazał się nie być do uśpienia. Zgodnie z tym co piszesz, owym "policjantom"również nie należy zawracać d. .. wypadkami drogowymi, w końcu tam pełno ofiar, które wg kryteriów moralnych tych policjantów (i Twoich)kwalifikują się tylko do uśpienia. A może Ty jesteś jednym z nich, hm?
  • @Jelon - Naisałeś, że to nie należy do kompetencji Policji, a powiedz, co należy do ich kompetencji, bo ja po latach doświadczeń mogę powiedzieć, że do ich, czyli Policji nic nie należy do kompetencji. Zwróć się do nich o jakąś pomoc to z moich doświadczeń nic nie potrafią zdziałać no chyba, że jesteś osobą wpływową z kasą lub jakiś ich koleś. Ten Elbląg to jest cały "oddział zamknięty", kolesiowstwo, układy itp. nic w tym mieście nie załatwisz pozytywnie. Ty piszesz, że coś jest białe, bo rzeczywiście jest a oni będę pisać, że czarne, wbrew temu, co jest w rzeczywistości. W tym kraju nie ma się do kogo zwrócić, bo jest jw. napisałem.
Reklama