UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tego co mi wiadomo to ścieżka ma prowadzić tylko do granicy z gminą Stegna (Cyganek), a sama Stegna nic nie robi aby aby ze swojej strony kontynuować ścieżkę. Owszem, można do Tujska pojechać po jumbach z drugiej strony Tugi, ale to kilka km. niezłej trzęsiawki. Od Tujska w Stronę Stegny nie ma już nic dla rowerzystów, trzeba jechać asfaltem, ale to trzeba mieć skłonności samobójcze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    2
    peter(2020-03-03)
  • W Tujsku jest normalna droga asfaltowa gorzej dostać się z Tujska do Rybiny a później do Stegny pomijając główna drogę.
  • @peter - Kiedyś tam jechałem, ukręciłem tam chyba najlepszą życiową średnią czasową, tylko z tego powodu, żeby jak najszybciej minąć ten odcinek. Wróciłem promem z krynicy do Tolkmicka. Tamta droga nawet dla aut jest do kitu. A tak na marginesie, to ona prowadzi do tych milionowych inwestycji, molochów, hotelowców w Krynicy. No wstyd trochę, że trzeba się przedzierać do waćpanów przez takie moczary.
Reklama