UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uspać wszystkie a teren oddać pod bódowę bloków socjalnych! Sama wyhowuje dwie curki i myślicie ze tak łatwo jest żyć? Spprubujcie tak żyć to się zdziwicie jak ciężko. Psy nie są nikomu potrzebne a mieszkania tak
  • Mieszkania są potrzebne, to fakt, ale oferta sprzedaży mieszkań jest dość duża. Może należy iść do pracy? Ja wychowałem i syna i nawet córkę i nigdy nie jęczałem że jest ciężko.
  • Marna prowokacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    zalibul(2023-12-06)
  • Ciebie uspac pierwszego co za podludzie Hashtagi: #Zawada1
  • Elbląg się wyludnia to nowe mieszkanie nie są potrzebne.
  • Ciebie uśpić podludziu, zastanów się co piszesz chyba mózgu brak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    6
    jmaniekoo(2023-12-06)
  • Spokojnie platforma dojdzie do władzy to będziesz tyrać u Niemca za miskę ryżu i mirabelek z nasypu, skończą się Twoje problemy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    Donald_rudy_pinokio(2023-12-06)
  • Słownik do ręki, natychmiast. Oczy krwawią od czytania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Syn Jana(2023-12-06)
  • @Donald_rudy_pinokio - Miskę ryżu to oferował za pracę pisowski Pinokio ale już tylko 6 dni i PRECZ
  • Właśnie kupiłam karmę weterynaryjną 24 kg za 400zl i pieniądze na naprawę schroniskowego auta też przekazałam, nie zapomnij klempo bez uczuć i empatii że zwierzęta to też żywe istoty które czują głód i ból, w schronisku sie znajdują bo to człowiek wyrzadzil im krzywdę a los twoich bachorów to wina twojej nieudolności
  • Ja już kupiłam karmę za 400zl dla schroniska i na naprawę auta też wpłaciłam, zwierzęta to też żywe istoty które odczuwają ból i głód, ale ktoś, kto nie ma uczuć i empatii nigdy tego nie zrozumie, a "uspać"to zamiast psów należałoby twoją głupotę i brak serca, zastanów się co piszesz bo być może twoje okrutne słowa odbijają się echem na twojej nieudolnej sytuacji życiowej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Miłośnik zwierząt(2023-12-06)
  • ty te nikomu nie jesteś potrzebna ani twoje bachory!!!!!
  • @Syn Jana - Oj zaraz oczy krwawią, doradcy są różni jeden umi albo umie pisać drugi czytać, a trzeci to nawet zna takiego co umie I czytać I pisać a psa trafi po węchu..
  • Co za idiotka.
Reklama