UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe co będą blokować emeryci jak im 13 przestaną wypłacać z moich podatków. Będą musieli jeszcze znieść 80 % podwyżki za prąd bo ja też mam dość opłacania rachunków tym którzy doprowadzili kraj do zapaści
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Opiłować emerytów!(2024-02-08)
  • @Opiłować emerytów! - Śmieszą mnie takie jak Ty, ktorzy piszą że emerytury I 13- tki to z twoich podatków, pracowałem prawie 50 lat ( dokładnie 48) I odprowadzałem składki na fundusz emerytalny, dzisiej każdy ma tyle ile sobie naskładał - jedni mają cieniutkie emeryturki inni znowu spore, ale I są wypasione w zależnošci od przepracowanych lat, wiem że na zachodzie pracownik otrzymuje co roku informacje o stanie swojego konta emerytalnego wraz z roczną dewidendą kilku lub nawet kilkunasto- procentową - w zależności od ulokowanych pieniedzy w akcjach giełdowych, które przy pomocy doradców finansowych wybiera Sam. Po dwudziestu latach šrednio pracownik otrzymuje OK 30 tys- do 40 tys dolarów, tak że nie mow mi że ta šmieszna 13 czy 14 w wysokości kilkuset dolarów to jest z twoich podatków. Rząd powinien podobnie jak na zachodzie wypłacać o wiele większe dewidendy jak te śmieszne 13 czy14,ale co Ty... no może nie palancie ale dyletancie możesz wiedzieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Emeryt z 13 I 14 a jak(2024-02-08)
  • @Opiłować emerytów! - Emery i na swoje emerytury pracowali, i nadal płacą podatek od emerytury. A Twoje podatki będą jiedługo szły na utrzymanie " uchodźców" z kolonialnych państw Unii europejskiej
Reklama