UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zawiedziona porażką referendum. Niestety, grupa referendalna popełniła błąd w sposobie zbierania podpisów, nie wyszla "do ludzi", byla za mało agresywna i przebojawa. Ale przy okazji jeszcze raz przekonaliśmy się o marazmie, w jakim tkwią elblazanie, nic dziwnego, że taki Wróblewski robi w Elblągu co chce. Macie prezydenta na jakiego zasługujecie swoją głupotą i obojetnoscia na losy naszej "małej Ojczyzny". Jeśli do wyborów za ro nie obudzicie się, to Elbląg czeka kompletna degradacja. Referendum bylo szansą przejęcia decyzji przez jego mieszkańców, ale ci okazali się takimi samymi nieudavznikami, jak ich zapijaczony prezydent. Dziękuję tym, którzy zlozyli swe podpisy i chcieli ratowac to miasto. Druga szansa za rok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    Zawiedziona elblazanka(2023-01-10)
  • @Zawiedziona elblazanka - Nie obrażaj! Elblążanie to mądrzy ludzie, wiedzą co znaczą dla miasta rządy PiSu i tym wyrażamy troskę o naszą Małą Ojczyznę. Mamy mądrego prezydenta i miasto ma budżet jaki zgotował nam PiS i koalicjanci. A za 'zapijaczony prezydent ' możesz zostać pozwana...
  • Ja też wierzę mimo wszystko w mądrość elblązan i mam nadzieję, że Ci rzeczywiście mądrzy i kochajacy prawdziwie swoje miasto naprawią w przyszlym roku podczas wyborów podkniecie referendalne i uwolnią miasto od kliki nieudaczników i głupców pilnujących tylko wlasnych tyłków, a zapominających kompletnie o mieszkancach Elblaga. ELBLĄG DLA ELBLAZAN A NIE DLA WRÓBLI
  • Głos z UM to tez głos.
Reklama