UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Grupa referendalna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Niebawem przekształcą się w zespół
  • MariuszLewandowski-Fc @Cz - Pieśni i Tańca - "Szczekające kundelki i urodziwy Stefek" Specjalność zespołu stanowić będzie przygrywanie na stypach i wiejskich zabawach. Dyrygował będzie dożlobowiec Opaczewski a tańczył będzie Stefek - może w ramach ciekawostki poburczy odbytnicą dla uciechy gawiedzi. Nosz k, ,, ,a nie dotarło do ciebie że to była heca dla dożłobowca Opaczewskiego a po klapie nawet pies z kulawą nogą jej nie podniesie żeby olać Rembelskiego ? Koło betonowa ściana i pięc metrów rozpędu....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2023-01-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - No proszę jak to łatwo można zmienić role opozycjonisty i krytyka na klakiera.
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi śpisz na robocie. Są rzeczy za które Wróblewskiego krytykuję i to wprost w twarz na sesji Rady Miasta jak w sprawie współpracy z Tarnopolem Tyle że gdzie mu się należy to dostaje a gdzie robi dobrą robotę wypada pogratulować. Pani Grynis jako skarbnik robi cuda - prywatnie podejrzewam że gdzieś w piwnicy UM jest jakaś kserokopiarka bo nie spodziewałem się że Elbląg będzie w stanie inwestować przy zadłużeniu po Nowaczyku przed 30 lat. Okazało się że można budować remontować i spłacać długi. Tobie może się to nie podobać ale wybacz - lata mi koło.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2023-01-10)
Reklama