UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żenujący poziom większości komentarzy. Podejrzewam, że 99 procent tych "komentatorów"nie była na happeningu, ale paszczą. Internet powstał dla matołów, którzy realizują się życiowo opluwając anonimowo wszystko i wszystkich. Brawo dziewczyny!!! Więcej takich akcji!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    Janusz Salmonowicz(2021-07-04)
  • @Janusz Salmonowicz - Popieram! Treść niektórych wypowiedzi jest żenująca, ale każdy ma prawo do poglądów. A kościoła bym nie opluwała, to nie kościół ani księża są winni. Winni są co co im wierzą, utrzymują poprzez opaty za śluby, pogrzeby itp. Co prawda państwo też im finansowo pomaga, nie wiem czemu a są to pasożyty i nieroby. A to co wykryto w Kanadzie to nie jest odosobniona sprawa i stało się to przez kler. Moja rodzina nie bierze udziału we wspieraniu finansowym kleru, godnie pochować można człowieka bez udziału księdza. Szanuję jednak poglądy innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Ewa.M.(2021-07-04)
  • @Janusz Salmonowicz - A ofiary stalinizmu już cię nie interesują?
  • Jakbyś pogrzebał Kolego (a może Koleżanko)w internecie, to byś znalazł coś na temat mojej rodziny w kontekście represji stalinowskich, albo raczej "naszej"bezpieki. Zanim się coś powie warto sprawdzić jak było rzeczywiście. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Janusz Salmonowicz(2021-07-04)
  • @Janusz Salmonowicz - Kwartalnik IPN. .. .. znamy się.
Reklama