UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • POziom rady POwala, do czego doszlo to miasto ??? Różne rady bywały, ale to POnizej merytoryki, wiedzy i zasad
  • Nie powala Cię ogrom przekrętów poprzedniej władzy, ciągłe kłamstwa i nadużycia? Zadłużenie państwa na miliardy? Budowa covidowych szpitali za dziesiątki milionów wiedząc, że nie będzie personelu do leczenia pacjentów? O sądach już nie wspomnę, to jakaś groteska- ktoś zostaje sędzią z nominacją prezydencką nie mając doświadczenia w orzekaniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    starsza pani(2024-07-24)
  • @starsza pani - Wiesz starsza pani, tu jest mowa o konkretnej osobie i konkretnej sytuacji a nie szerzej widzianej a jeżeli już to ciebie nie powala zaoranie cpk, orlenu, pkp cargo, terminali i wiele innch nco nie sposób tu zmieścić ??? Chyba demencja cię POwaliła.
  • To ty masz problemy z myśleniem. Co zostało zaorane jeśli chodzi o CPK? Co zostało zrobione w kierunku jego realizacji, nic tylko dużo słów i "planów" no i wypłaty dla tzw. pracowników czegoś czego nie było. PKP Cargo zniszczyła poprzednia władza, między innymi kontrakty na transport węgla z "Ameryki" albo "Afryki" jak to "nasz" poseł błyskotliwie obwieszczał pomijające PKP Cargo do tego doprowadziły, oddanie Orlenu za parę procent wartości Arabom a finalnie Putinowi. Elektrociepłownia ostrołęcka, super prom, milion elektrycznych aut(już od dwóch lat jeżdżących po naszych drogach), budowa atrakcji turystycznej na Mierzei za niemal trzy miliardy, nie wiem co ciebie powala, właściwie wiem ale nie mogę napisać. Wszystko to na poziomie "naszego" posła.
  • Nie Orlenu ale Lotosu naturalnie, zaraz będzie kwiczenie.
  • "Nie Orlenu ale Lotosu naturalni" no to porównaj ostatnie wyniki Orlenu i te sprzed lat. Kilka miliardów w plecy. Wszystko żeby zaorać naszą gospodarkę
Reklama