UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 1...2....3... lewacko komunistyczne Elblongi (większość napływowa ze wsi i z PGRów, wychowanych w rodzinach katolickich, udających teraz super nowoczesnych, wynarodowionych super Europejczyków... z drugiej strony ich dzieci były u komunii, a sami latają do zaświadczenia do księdza po jakieś zaświadczenia bo mają jakieś uroczystości w rodzinie... Obłudnicy) zaczęły pluć swym jadem na katolików. Gdzie wasze hasła równości i tolerancji ? Cieszcie się że nie musicie chodzić do meczetu bo by wam łeb ucięli. Lewactwo to stan umysłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    21
    Janusz Nosacz(2022-06-16)
  • @Janusz Nosacz - A ty to prawacki komuch zapewne, wyznawca pislandu. Ja jestem Elblążaninem, a ty Elblongiem, moja żona to partnerka, twoja tylko służąca, oto równość
  • Przyjdzie PO to wam zafunduje islam a wtedy będziesz się cieszył z tej nowoczesności że ci partnerkę wy..... . A od mojej żony to się ode.... poza tym nie ma się czym chwalić bedąc elblążaninem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Janusz Nosacz(2022-06-16)
Reklama