UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niech pokryje wszystkie koszty, łącznie z wynagrodzeniem ratowników i po problemie
  • Niby z jakiej racji, że rzeczy zostawiła?
  • Problem to masz Ty. Ona założyła tylko, że jej prawem jest pozostawić swoje fanty na plaży. Nic wartościowego.
  • Aha ratowników powinna powiadomić. Panowie idę na frytki tylko czasem, żebyście nie wpadli na pomysł szukać mnie w wodzie. Komedia.
  • Przy plaży jest woda, woda jest niebezpieczna. Chyba jeśli dłuższy czas leżą rzeczy i nikogo przy nich nie było, to normalny człowiek to zgłosi bo się martwi. Nie, normalność nie daje takiego prawa zostawiania rzeczy na plaży.
  • @N.p. - Oczywiście że daje. Nakaz tłumaczenia się śmieszny jesteś.
  • @Aha ratowników…- przecież wyraźnie napisano, że od dłuższego czasu nikt się nie pojawił przy pozostawionych rzeczach. Ważniejsze jest miejsce na plaży (pozostawiony parawan), niż poinformowanie sąsiadów, że powróci się za jakiś czas. Cała sytuacja dobrze świadczy o plażowych sąsiadach- okazali się zainteresowaniem i troską.
  • A niby czemu? Jak jade sam nad morze i chce sobie tam poplywac to co mam brac ze soba do wody wszystkie rzeczy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Jerzy Lebioda(2024-07-18)
  • @Jerzy Lebioda - "A niby czemu?" - Bo są ludzie z empatią, którzy martwią się o innych i nie wolno bezmyślnością ich stawiać w trudnej sytuacji, rozumiesz. Schowaj swoje rzeczy, Raz, nikt Ci ich nie rozwali, Dwa nikt nie będzie się mimo wszystko o Ciebie martwił, że się utopiłeś - ROZUMIESZ?
  • @N.p. - Ale jaka bezmnyslność. Dlaczego jako sibgiel nie moge pojechac nad morze i sie wykąpac? Dlaczego mnie dyskryminujesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jerzy Lebioda(2024-07-18)
Reklama