UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc 30 zł za ten rodzaj pracy to żadna rewelacja. Najtrudniejsze z zadań i najcięższy z obowiązków co nie zmienia faktu że forma protestu nie do przyjęcia. Inna sprawa że skoro argumenty nie trafiają nic innego im nie pozostało. Miejmy nadzieje że dobry Bóg posadzi kostuchę na urlopie bezpłatnym i ześle Kaczyńskiemu opamiętanie zanim do 70 tyś ofiar "lokdaunów"dojdzie kolejne 30 tyś ofiar strajku ratowników. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    29
    MariuszLewandowski-Fc(2021-09-06)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja nie wiem czy to dużo czy mało ale umowa cywilno-prawna definiuje ile w sposób logiczny i policzalny facet chce wyrobić tych stawek godzinowych x 30 w ciągu miesiąca. Haruje bo haruje ostro i 400 godzin to wyciąga 12000 tys do opłacenia ZUS, podatków etc. Zastanawia mnie zawsze ten blef ma gdzie iść, odrzuca lekką ręką swoją pracę i idzie na taśmę do stolarni za 2,5 netto czy liczy na ugięcie się Pracodawcy. Ile wynosi ta godziwa stawka godzinowa ? 50-60 PLN ?
  • @MariuszLewandowski-Fc - Oto drogi Mariuszu zbieramy żniwo powszechnego dostępu wszystkich do wszystkich procedur medycznych bez względu na ich koszty i komplikacje za darmo. Takiego socjalizmu nie wytrzyma żaden budżet. Nawet słynna z finansowej wydolności niemiecka służba zdrowia nie daje rady. A więc pozostają dodatkowe ubezpieczenie i koszyk świadczeń gwarantowanych.
Reklama