UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Prezydencie i Panie Czyzyk, opowiadacie ze nie stac na referendum, czy ze nie ma przeslanek do jego przeprowadzenia. To ja mowie, ze podpisze bez zastanowienia sie zloze wniosek o przeprowadzenie referendum. A wiecie dlaczego? Chocby tylko z jednego powodu. Mianowicie dostalem w tym roku podwyzki na cieplo w wysokosci 65%. Dla mnie ten argument decyduje, dla kogos innego decydujace bedzie cos innego. Teraz przez 10 lat bedziecie gadac ze wszystkiemu winna jest wojna na Ukrainie, inflacja i inne bzdety. Juz dzisiaj mozna smialo to powiedziec, ze jak wojna sie skonczy, infalcja zdecydowanie zmaleje, to zostawiajac Was przy wladzy nie dostaniemy obnizki ciepla o 65%. Dziekuje i mam nadzieje, ze referendum sie odbedzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    2
    Wkur...mieszkaniec(2022-11-03)
  • @Wkur...mieszkaniec - Podwyżka ogrzewania wyniesie w tym roku de facto 72,5%. Te 15%, od 1 listopada, trzeba liczyć od kwoty podwyżki o 50% w czerwcu. Co daje właśnie 72,5%. Tym bardziej jestem za referendum o odwołanie Wróblewskiego, jego 2 vice i całej Rady. Wszyscy won!
Reklama