UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam nadzieję że ta piekarnia się podniesie i będzie nadal wypiekała nasz cudowny, przepyszny i najlepszy na świecie chleb powszedni. Chleba naszego racz nam dać Panie. Amen
  • Chlebek to już nie ten sam co kiedyś niestety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Markusiarz(2024-08-09)
  • @Markusiarz - ale nadal najlepszy jeśli chodzi o całą Europę to Polska ma najlepszy i najmniej oszukany
  • To z ilu państw jadłaś chleb ? Byłaś w ogóle choć w jednym państwie Unii innym niż Polska ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Nie wydaje mnie sie(2024-08-09)
  • Tak, tak tak jak i mięsko polskie najlepsze albo rzepak. Ty nawet dobrych polskich chlebów nie smakowałoś.
  • Nie lepiej to zarobić na chlebek zamiast się o niego modlić? Indianie modlili się o deszcz itd. Do tego o tak przeciętny chleb.
  • Chleb jest najsmaczniejszy tylko Polski a jadłem nie raz nie dwa pomyje w wielu krajach Europy. Najgorszy jest w Anglii. Coś okropnego i ani razu obok chleba nie stało.
  • Tu jest kolonia watykańska. Tu się modlą o chleb albo do boga albo do pisu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Katotaliban Polska(2024-08-09)
  • No to trzeba było spróbować chleba np. w Grecji, we Włoszech, Francji a nie jeść pomyje. Nisko trzeba upaść, żeby zadowalać się pomyjami. Nie widziałam stojących pomyj, więc nic dziwnego, że nie stały.
Reklama