UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Strach jezdzic o zmroku, wieczorem. Piesi nawet nie zwalniają od razu niga na pasy gdzie samochód jeden za drugim. PIESI! NIE WIDAC WAS!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    169
    36
    Kierowca 80(2023-01-11)
  • @Kierowca 80 - To prawda, pieszy niech też się upewni czy może przechodzić dla własnego dobra.
  • @Kierowca 80 - Naucz się czytać ze zrozumieniem oni schodzili już z przejścia a tak to sie zgodzę, ze co niektórzy to wpadają bez rozglądania się. Ale kierowcy przed przejściem dla pieszych też niech ściągną nogę z gazu jak dojedzie minutę później to nic mu sie nie stanie a ma więcej czasu na rozejrzenie sie na przejściu
  • @Kierowca 80 - Po za tym jak widziec pieszego jak pozno sa zapalane lub wcale lampy przy jezdni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Barbarian(2023-01-11)
  • @Barbarian - Ograniczyłeś się do przejść aktywnych. Na ludzi patrz nie na diody. Ostrożność pełna ostrożność nawet zwolnienie przy przejściach. Tego musimy się nauczyć.
  • @Kierowca 80 - Ale przeczytaj ze zrozumieniem facet. Nikt nie wtargnął na pasy tylko trafił w nich centralnie na ostatnim etapie przejścia. Ja sobie tego nie wymyśliłem tylko napisane w artykule.
  • @Kierowca 80 - To nie jeździj jak taki bojaźliwy dramat ręce opadają prawko w czipsach wygrałeś czy jak. Oczy masz.
  • Jeśli na ostatnim etapie to nie central nie, też masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.
  • Jeżdżę ponad dekadę, bez wypadkowo, 30/h, i przy tej prędkości może być potrącenie!!! Zwłaszcza takim gabarytem samochodu! Moja wypowiedź dotyczyła ogólnie pieszych, a nie tego przypadku! Żal mi tej matki bo sama nią jestem i mam dziecko w podobnym wieku...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kierowca 80(2023-01-11)
  • @Kierowca 80 - Schodzili z przejscia. Jezeli nikt go nie oslepil swiatlami z przeciwka to albo sie zagapil albo slepy i zabrac prawko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Kuba Brener(2023-01-11)
  • @Kierowca 80 - Jak nie widzisz to zwolnij przed przejsciem dla pieszych.. Nowe przepisy wyraźnie mówią, że pieszy ma pierwszeństwo a kierowca ma obowiazek ustąpić mu pierwszeństwa.. Wystarczy być skupionym na drodze i obserwować co się dzieje wokół, a nie zachowywać się jak kanapowiec z pilotem przed telewizorem..
  • @Kierowca 80 - Nie ma się czym chwalić 30 / h bez wypadku jesteś zawalidrogą i tamujesz ruch to jest karalne przed takich pseudo kierowców tworzą się korki
  • @Kierowca 80 - Lalka przyspiesz bo te Twoje 30/h to jak na procesję. Ogólnie to można powiedzieć, że kierowcy piraci bo przekraczają prędkość, nie dotyczy Kierowca 80.Ona lata 30km/h
  • "jesteś zawalidrogą i tamujesz ruch to jest karalne przed takich pseudo kierowców tworzą się korki" - A przez takich jak Ty, są groźne wypadki i giną niewinni ludzie niezawalidrogo.
Reklama