UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe co to za przedszkole. Powinnismy wiedzieć na jakie uważać. Niestety opieka w elbląskich przedszkolach jest daleka od poprawnej. . Dla maluszka dużo zdrowia !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    52
    Totylkoja(2021-03-09)
  • @Totylkoja - Mógl sie rownie dobrze zachlysnac kanapka w domu.
  • @Totylkoja - To nie o to chodzi. Oddajesz dziecko pod opiekę fachową.
  • Zachłysnąć kanapką? jeżeli bylaby w formie plynnej to pewnie tak heh. .. tutaj raczej miała pani na mysli zakrztuszenie, badz zadlawienie. Bardzo dobrze, że ktoś pyta w ktorym przedszkolu doszlo do takiego wypadku bo ktos chyba oszalal podajac grupie takich malych dzieci winogrona
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    23
    Adrianna85(2021-03-09)
  • @Adrianna85 - co ty wypisujesz, tak samo dziecko mogło się zadławić kawałkiem jabłka czy kanapką, zaraz ktoś napiszę całą listę zakazanych rzeczy dla dzieci w przedszkolu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    inkkaa(2021-03-09)
  • @Adrianna85 - Jeśli już padają takie zarzuty na przedszkola i personel w nich pracujący to niech takie osoby zostawiają dzieci w domu skoro jest brak zaufania i nagonka na pracowników. Każdemu w domu może przydarzyć się taka tragedia. Czy sami państwo nie dajecie dzieciom winogrona, cukierków i innych smakołyków o takiej wielkości ? We wszystkich placówkach oświatowych nauczyciele i pozostały personel odbywa kurs pierwszej pomocy i wie jak reagować na takie nagle wydarzenia. Dlaczego w ludziach jest tyle złości i oceniania innych nawet w tej sytuacji tragicznej dla rodziców chłopca i najbliższych ? Dlaczego taka osoba nie zastanowi się bad tym co teraz przeżywają te panie które musiały udzielić pomocy dziecku i żyć z tym co się stało ?! Dla mnie jako rodzica i również pedagoga jest wstyd za takie osoby, rodziców którzy bez zastanowienia potrafią tylko wytykać i obwiniać ludzi którzy nie zawinili i z góry uważać ze to ich wina bo wydarzyła się tragedia w ich obecności ! Współczuje rodzinie malutkiego ale i bardzo personelowi tego przeszkola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    0
    Kinga28(2021-03-09)
  • @Kinga28 - droga Pani pedagog owszem mozna zakrztusic sie wszystkim, naturalny odruch kaszlu w wiekszosci przypadkow wypchnie kawalki z drog oddechowych jednak w przypadku okraglych owocow takich jak winogrono badz smakolykow o ktorych Pani pisze np twarde cukierki, landrynki juz tak latwo moze nie byc dlatego nie powinno sie ich podawac malym dzieciom :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Adrianna85(2021-03-09)
  • @Adrianna85 - Grupy są wielowiekowe, nie była to grupa maluszków
  • Nie daje się tak małym dzieciom ani cukierków, ani winogron. Niech się Pani douczy Pani pedagog!!!!!
  • Również mam 4 letnie dziecko i nie widzę nic złego w tym że daje mu winogrona to normalne
  • @Totylkoja - Ty tak serio?
  • @Totylkoja - Pamiętaj, że Tobie, przy jedzeniu CZEGOKOLWIEK, może się zdarzyć podobny przypadek! Nie życzę ani Tobie, ani Twoim bliskim, którzy także szukaliby winnego w każdym, nawet w jabłku, bo miało pestki
  • @Kinga28 - Nie ma w ludziach złości tylko jest strach. Moje dziecko chodzi do państwowego przedszkola bo mnie na prywatne nie stać, i jest jeden wielki strach ze gdyby to przytrafiło się u nas to nie byłoby kompetentnej osoby aby dziecko ratować. A wiele sytuacji które się obserwuje daje mi podstawy do takiego myślenia l. I mam prawo tak myśleć, bo mam ku temu podstawy. I najchętniej zostawiłabym dziecko w domu, gdyby pieniążki same spadały z nieba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Totylkoja(2021-03-10)
  • @Kinga28 - To prawda narzekanie Polak ma we krwi. Bardzo współczuję zarówno rodzinie jak i opiekunce która do końca życia będzie miała traumę
  • @Kinga28 - Pani się zastanawia, co przeżywaja Panie przedszkoanki ?!?! Do cholery. Zdrowy 3 letni chłopczyk poszedł do przedszkola i prawdopodobnie do końca życia będzie warzywem !!!!! Czy pani wie co przeżywaja rodzice??? Tp niech pani na chwilkę sobie to wyobrazi. Druga sprawa ! Kto przygotowuje jadłospis 3 latkom i podaje im całe winogrona ????? Ja się pytam kto robi taka głupotę. 3 letnie dziecko je w całości winoigrona. No czegoś takiego jak długo żyję jeszcze nie widziałam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Katarzyna6(2021-03-14)
  • @Totylkoja - 19
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mama kolegi(2022-01-03)
Reklama