UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale z Elbląga do Olsztynka nie tak łatwo dojechać. Osoba bez własnego samochodu musi trochę stracić czasu na dojazdy. Szkoda, że teraz powszechnie się uważa, że wszyscy posiadają samochody i zawsze i wszedzie mogą dojechać. A międzymiastowa komunikacja zbiorowa obecnie źle funkcjonuje i niewiele się robi, aby to uległo znacznej poprawie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    4
    Nadpad.(2022-07-09)
  • @Nadpad. - dojazd do Olsztynka full ofert za 15- 18 zł na blblacar, ale to trzeba mieć kilka klepek pod sufitem aby sobie zorganizować, najlepiej narzekać, że nie stać na auto za 4 tys I sobie życzyć autobusu albo helikoptera najlepiej, jak ten kraj ma się rozwijać jak tu taka ciemnota i ta ciemnota tylko jedno wie: daj winc6j i wincyj bo mnie siem należy za darmo, charuj na mnie młody człowieku bo ja emeryt 54 letni z 15 laty przepracowane na łopacie
  • Haiem @Nadpad. - Dokladnie. Myslalam chwile nad tym zeby sie tam wybrac ale niestety, zmieniam zdanie bo auta brak. Tak samo nie ma jak dojechac do Kadyn
  • Haiem @Thb - Nie wszyscy chca jezdzic z obcymi, rusz glowa
  • @Haiem - W lecie ROWEREM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2022-07-11)
  • @Haiem - do Kadyn z Elbląga jeżdżą autobusy niemal co godzinę
Reklama