UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kasować bez litości za kotki i pieski srające po trawnikach.
  • Zamiast pisać swoje żale na forum zwróć uwagę albo zgłoś kogoś a nie czepiasz się wszystkich psów i ludzi jakby wszyscy do jednego worka pakowani, nienawidzę takich ludzi zwierząt nie lubią to i siebie ani nikogo, ja mam psa i sprzątam po nim. A ulga bardzo fajna sprawa. Hashtagi: #Posiadaczkapsa
  • Zamiast pisać swoje żale na forum zwróć uwagę albo zgłoś kogoś a nie czepiasz się wszystkich psów i ludzi jakby wszyscy do jednego worka pakowani, nienawidzę takich ludzi zwierząt nie lubią to i siebie ani nikogo, ja mam psa i sprzątam po nim. A ulga bardzo fajna sprawa. Hashtagi: #Posiadaczkapsa
  • ostatnio pewien moher stwerdził że będzie pałował srające psy na trawniku (mój trawnik) to że go nie ogrodziłem, bo ludzie sobie parkują a przecież skoro to moje a mi to nie przeszkadza, niech sobie parkują. mój diablo sie tam wypaskudził. tabliczka teren prywatny jest. ale nie wstęp wzbroniony bo mi to nie wadzi, dwa razy roku skoszę trawę i tyle. jakiż moher był zadziwiony że to mój teren i wielce skruszony...
  • Lubię zwierzęta ale nie widzę żadnego racjonalnego powodu by miały być przewożone za darmo, a ty piszesz jakieś dyrdymały. Chodzą biedni, samotni ludzie, mówią do tych swoich pociech bo nie mają do kogo się odezwać i jeszcze z nimi ładują się do sklepów, a teraz chcą jeszcze za darmo z nimi jeździć. Ja mam klaczkę, gdy będzie zmęczona mogę też mieć dla niej darmowy przejazd?
Reklama