UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No to jak z tym Jackiem? Najpierw był najlepszym posłem według pana redaktora a teraz jest najlepszym europosłem według pana redaktora naczelnego Przecież on to zrobił wszystko dla nas a nie dla pieniędzy tylko według pana redaktora naczelnego Pewnie nie wiedział że tych funkcji łączyć nie można więc startował dla nas wszystkich a nie po to żeby się w kieszeniach zgadzało Ciekawe czy zabierze głos w jakiejś sprawie podczas swojej kadencji czy będzie tylko wciskał przycisk wedle instrukcji jak jego poprzednik tomasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Zielarski(2024-06-10)
  • @Zielarski - Ciekawe czy zabierze głos" - ta zabierze- wyłoży się jak Himilsbach z angielskim- chociaż Tuskolei muszę przyznać, że nasze słońce Peru po tylu latach zaczeło coś tam dukać, ale I tak mam ciary jak słyszę jego wymowę- wstyd to jest takie cuś jak mówił klasyk, że się go ma albo I nie- ale po co politykowi wsyd, bo gdyby go miał to cały czas by płoną jak pochodnia I trzy zastępy straży tego nie ugaszą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Sikawa(2024-06-10)
  • @Sikawa - Bo Ty masz zapewne akcent oxfordzki i nakrywasz Premiera czapką swoim angielskim, Premier płynnie rozmawia podobnie jak Minister MSZ. Od dzieci wymagamy matury z angielskiego a Prezydent Polski jako jedyny na obchodach rocznicy inwazji w Normandii siedzi w słuchawkach. Na dworcu w Londynie by wysiadł jako prywatna osoba i ani be ani me. Usiąść i się rozpłakać. Agata mów, że Ty po niemiecku bo ja tylko and, and i and...
Reklama