UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zwolennicy PiS odwołają Prezydenta oczywiście pod warunkiem, że na referendum nie pójdą zwolennicy PO uważając, że na idiotyczne referendum nie mają chęci iść i w tym cyrku nie będą uczestniczyć. Można się zgodzić, że referendum to idiotyzm ale jak już do niego dojdzie to pójść trzeba. Zwolennicy PO powinni pamiętać, że lenistwo wyborcze zgubiło Nowaczyka. Do urn poszło tylko 23 945 osób chyba z 90 tys uprawnionych a zwolennicy PO PSL i Lewicy zostali w domach bo się brzydzili brać udział w tamtym cyrku. W tym cyrku trzeba wziąć udział jak do niego dojdzie. Taka moja rada dla PO i PSL a nawet Lewicy.
  • @Cz - a wiec demokracje nazywasz cyrkiem? kim ty jestes komuchu? Dlaczego uwazasz ze tylko wyborcy PIS chca odwolania tej rady miejskiej czy prezydenta? Ja np nie jestem z PIS i glosowalem na WW ale mnie zawiodl w wielu aspektach i teraz pragne jego rychłego odwołania. A ty komuchu obrazasz mnie nazywajac mnie PISiorem? Podobne postrzeganie swiata ma widac WW. Dobrze wiecie ze jesli do tego referendum dojdzie to juz po was. Pojda na nie ci ktorzy bali sie zlozyc podpis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    amstaff(2022-12-29)
  • @amstaff - Zawiódł cię i dlatego chcesz mieć pisowskiego komisarza... słuszną linię prezentujesz szanowny amstafie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2022-12-29)
  • @GłębokaMyśl - Dalsze trwanie przy tym co jest bedzie tylko szkodzic temu miastu, wiec komisarza to szansa. A noz widelec wyjdzie to miastu na dobre. Nie rozumiem co trzeba miec z glowa zeby popierac to obecne dziadostwo jak mawial kosiniak w elblagu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    amstaff(2022-12-29)
  • @amstaff - A jak nie wyjdzie to jakie tam 600 000 zł pójdzie do klozetu. Ważne, że demokracja zwycięży i żeby klozet się nie zapchał... A szanowny prezydent Wróblewski i tak już jest pozamiatany. GM poparłaby tę inicjatywę dwa lata temu. Dzisiaj to są wrzaski rozkapryszonego dzieciaka i domaganie się ce-cha wie czego, bo przestało mu się podobać tak jakby wcześniej było dobrze...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    GłębokaMyśl(2022-12-29)
  • @GłębokaMyśl - Koledzy śmieszycie mnie swoją nieznajomością układów w tym mieście. Kto za kogo i kiedy, to już jest poukładane i wcale nie chodzi tylko o PIS..
  • @GłębokaMyśl - Podbijam drugi raz. Normalnie napiłbym się z Tobą chłopie/ kobito. W sumie płeć nie ma znaczenia, bo tu mi imponuje MYŚL :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MajorTom(2022-12-29)
  • @MajorTom - Zatem ZDRÓWKA i POMYŚLNOŚCI w NOWYM ROKU ! Nawiasem mówiąc to życzenia dla wszystkich użytkowników forum Portelu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2022-12-30)
Reklama