UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak rolnicy wywalczą to o co walczą bo tacy to oni bidulki, biedni, traktorki luksusowe, dopłat w cholerę itp, taka bieda u nich aż piszczy, lansują sie traktorkami, - towtedy żywność mocno podrożeje. Dlaczego podrożeje ? Bo oni sobie ubzdurali milionki na kontach, luksusowe auta, duże domy, wielkie ciągniki i apetycik rośnie w miarę jedzenia.
  • No bez przesady, dokładnie takich wypatrzyłem kilku (tych co się lansują w drogich ciągnikach), reszta ma po prostu kupione do pracy maszyny na kredyty i przy tej ekonomi w naszej produkcji, jeśli się nic nie zmieni albo wręcz pogorszy oni będą bankrutować. Ja na proteście byłem, sam pracuję polskim ursusem i nim byłem na tej manifestacji, bo mam magazyn pełen zboża, a ci którzy zwykle je ode mnie kupowali, teraz są zajęci zbożem z Ukrainy. Wiem że wielu ludzi którzy nie są związani z rolnictwem to denerwuje, ale jak inaczej rolnicy mają wymusić na rządzie zamknięcie granicy z Ukrainą?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    -Rolnik-(2024-02-21)
  • @-Rolnik- - Słabo patrzysz. Tam markami Premium jeździ 90% rolników. To ich narzędzie niech ma. Robieniem pod górę ludziom prostym pracującym chcecie wymusić cokolwiek na rzadziej ? To sobie metodę znaleźliście. Te Wasze socjal media śmieszki heheszki jak to miasta blokujecie itd. No ludzie prawo popytu i prawo podaży. To Pana zboże rok w rok ma odbierać ten sam handlarz. To nie komuna. Rosja zalewa świat dumpingowymi cenami zboża i ekonomia kuleje. Chcecie embargo? To oni nam to samo. Polskie mleczarstwo ban na export. Plus pozostałe branże. Wtedy inni wyjdą na ulice.
Reklama