UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W jakim celu wybraliscie PO? W Elblagu od poczatku blokowali budowe przkopu, pozniej blokowali budowe portu co im sie udalo, portu nie ma i nie bedzie. Doprowadzili do ruiny basen przy spacerowej, kolej nadzalewowa, komunikacje miejska. Zablokowali budowe CPK, wprowadzaja lewackie pozycje do kanonu lektur, usuwaja Polskich bohaterow z muzeum II wś, gdzie czosnek od rolanda manipuluje Polska Historia. Wpuszczaja imigrantow zarowno ze wschodu jak i z zachodu. Czy wybraliscie ich do likwidacji Polski i calkowitego oddania Polski pod wladanie zachodnich korporacji i antypolskich łotrów? 100 konkretow spuszczone do klozetu, W Elblagu nie robia nic po za ustawianiem swoich na stolkach. Zero merytoryki zero pracy dla dobra miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    87
    51
    Jawamwójtaniewybierałem(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Tak już PO z PiSem mózgi zlasowali że taki a nie inny wybór nastapił. Za cztery lata znowu podmianka.
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Polacy wypieli się na pis bo mieli już dość
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    31
    Wnuki będą spłacać(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - To PIS rozpieprzył wszystko od pierwszych dni rządów rozkradali co się da i skłócał Polaków
  • @Jawamwójtaniewybierałem - W jakim celu wybraliscie PO? Bo mieliśmy dość zadłużania kraju na potęgę. Bo mieliśmy dość bezkarności wysłanników Watykanu na polskiej ziemi. Bo mieliśmy dość najdroższego prądu w Europie. Bo mieliśmy dość płacenia miliardów kar po wyrokach TSUE. Bo widzieliśmy że inwestycje spadły o 25 % w porównaniu do 2015 r. Bo widzieliśmy w jakim tępię znikają polskie lasy. Bo mamy dziurawe drogi ale odnowione kościoły. Bo mieliśmy dość umierania na porodówkach... I tak można by długo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    30
    Nigdy więcej pislamistów(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Ty weź się ogarnij i doucz!!!! To PiS blokował budowę portu!!!!! Ten warunek że da do 100 milionów a my oddamy nasz port!!!! Zebu tylko dalej mogli sobie kasę do kieszeni pchać!!!! PIS wara od Elbląga
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Wiesz dlaczego Niemcy przywożą do Polski emigrantów? Bo co mieciac KILKANAŚCIE tyś przechodzi przez zaporę na granicy z Białorusią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    Tak to widzę(2024-07-02)
  • Do geniusza poniżej - przyjmijmy, że PIS "przejmuje" nasz port, daje 100 mln na jego rozbudowe, w ostatnich wyborach wygrywa Koalicja PO, 3 drogi i homo niewiadomo, pytanie - czyj jest port po wyborach?
  • @Jawamwójtaniewybierałem - towarzyszu polexit-w jakim celu produkujecie te swoje wypociny?akord?zlecenie z kc pis?
  • @Nigdy więcej pislamistów - Właśnie opublikowano zadłużenie Polski po I kwartale 2024.Dalej rośnie, jak widać uśmiechnięci w szybkim "tępie" prą do przodu. Co do argumentu o spadku inwestycji to żal komentować takie kłamstwa. Typowy, słabo wykształcony, ale agresywnie ujadający leming. :-)
  • @Wnuki będą spłacać - NBP nie miał żadnych strat. Mają wszystko w akcjach, których wartość spadła. Jeszcze tych akcji nie sprzedali to i straty nie ma, strata będzie jak sprzedadzą po niższej cenie, a jak na razie nie ma potrzeby sprzedawać. Także z tego może być jeszcze zysk.
  • " Ty weź się ogarnij i doucz!!!! To PiS blokował budowę portu" - to ty się ogarnij PIS chciał żeby port był państwowy bo tylko taka forma może przyczynić się do rozwoju i zysków. I to bez względu jaki rząd jest. Teraz byłby we władaniu PO. Natomiast port we władzach miejskich jest tylko popierdółką i bez szans na duże umowy itd. Takie duże instytucje powinny być sterowane centralnie bo tylko tam jest szansa na poważne rozmowy z poważnymi przewoźnikami. A teraz to czarna d.....
  • Kłamiesz! PISu tu nie było i nie ma, czyli twierdzisz ze w momencie wladzy PIS w kraju, PIS blokował harleyowcowi i motorowce budowe portu? W jaki sposob blokował to PIS? Teraz gdy PISu nie ma juz w kraju od ponad pół roku co nie pozwala noszowemu, harleyowcowy i motorowce budować port? POwielasz bzdury z wiecow PO, i same klamstwa z tvnu. PIS chcial ten port dla Elblaga zbudowac oferowal nawet pomoc dla tych nieudacznikow z KO, ale oni pluli na reke ktora chciala pomoc. Mogly powstac miejsca pracy dla Elblazan ale dzieki towarzyszom z KC KO nie ma niczego i co smutnie, niczego juz nie bedzie. Co jakis czas pojawi sie briefing motorowki na ktorym bedzie opowiadał mity i baśnie dla czerwonych lemingow, ale zauwazcie ze w tych basniach nie padal zadna data, zaden kokretny termin, nie ma zadnego planu budowy, nie ma mowy o budowie potrzebnych bocznic kolejowych na zachodnim brzegu. rz Elblag. W tym czasie facet bawi sie w podrzucanie pustych butelek po napojach wyskokowych do smietnikow w Karczowiskach. Tego wlasnie oczekiwaliscie? Widze tu pewna kontynuacje bo jakis czas temu noszowy wrzucal nakretki i kapsle do smietnikow z cwierkiem. Wiec towarzysze z KO nadaja sie jedynie do segregacji odpadow a nie powaznuych inwestycji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    6
    Jawamwójtaniewybierałem(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Szkoda mi Ciebie, piszesz co Ci każą. PO nie zlikwidowało basenu ani kolei nadzalewowej i wielu innych rzeczy. Czy nie wiesz, że każda inwestycja powinna być opłacalna? Zapomniałeś, że to poprzedni rząd nie chciał roozbudowy portu? Jak PiS zrobił roszadę stanowisk to było wszystko ok, ale teraz jest krzyk, że specjaliści zastępują partyjnych nominatów.
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Pisowcy nie chcieli zbudować portu ale budować. Tak jak CPK.6 lat "budowy" a dalej nie ma nic. O przepraszam są etaty dla 600 pislamistów. Z portem w Elblągu byłoby tak samo. Bredzisz jjak tvpis 2
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Stop pislamizacji(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Pis i 100 mln na port? Chyba z salcesonu
  • NBP zarządzane przez glapinskiego. orxynioslo wysokie straty. ok.30 mld. a na dodatek ten przekretas sam sobie przydzielał wysokie premie bez zgody rady nadzorczej kiedy firma NBP przynosiła miliardowe straty. nakezy mu się oskarżenie kk i postawcie go. przed Sądami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Przekręty.straty(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - POŁOWA NA PENSJE ludzi PiS. Porażający raport NIK w państwowej spółce !!!!! NIK skierowała do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z niegospodarnością w Jurajski Agro Fresh Park. To państwowa spółka, która miała pod Częstochową postawić ogromną giełdę rolno-spożywczą. Do dziś nie wbito nawet łopaty na jej budowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Tak by wyglądał nasz port(2024-07-02)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Towarzyszu polexit alescie się rozpisali chyba jednak robicie na akord
  • @Jawamwójtaniewybierałem - W celu wyrzucenia złodziejskich PiSowcow. Nikt nigdy nie okradł tak Polaków jak pisowcy, ze wszystkiego, nawet z godności! Każdy pisowiec mniej który ma wpływ na życie choćby jednego Polaka oznacza powrót Polski do normalności!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Nigdy więcej PiS(2024-07-02)
  • Aż przykro tych bredni słuchać, nie masz elementarnej wiedzy w tej kwestii to się nie wypowiadaj.
  • Przykro tego słuchać. Nie masz podstawowej wiedzy w tej kwestii, żal mi cie
  • @Nigdy więcej PiS - Nie ma już PiS u a Wy ciągle to wałkujecie, jak banda rozwydrzonych dzieciaków, które mają atak szału i nic do nich nie dociera. Mam tylko pytanie czy teraz jest dobrze? Jest czyste sumienie za walkę o dobrą Polskę? Dobrze się żyje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Prawdaboli(2024-07-03)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Hejter pisowski opanuj się już nie wrócicie
  • Tylko Wy po-wcy macie jakiś chory tok myślenia, jak ktoś krytykuje dzisiejszy rząd to musi należeć do grupy wyznawców pisu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Prawdaboli(2024-07-03)
  • @Nigdy więcej PiS - To co teraz jest to według Ciebie normalność to gratulacje. Terror, zamordyzm i łamanie prawa. Niszczenie Polski i Polaków. Godność tylko dla tęczowych. Będziemy coraz biedniejsi, ale za to uśmiechnięci. Bardzo droga energia odbije się na budżetach domowych i opłacalności produkcji. Efekty już widać, inwestorzy zamykają firmy i rośnie bezrobocie i nędza. Tusk kłamie jak zawsze, a lemingi to łykają. Za dwa lata już może być po Polsce i wtedy będziecie szcześliwi i usmiechnięci. Bruksela wprowadza nowe uśmiechnięte podatki m. in. od emisji CO2.A Tusk wszystko klepnie co dla Nas niekorzystne. Jak można być ślepym na jawne wałki.
  • Kłóci Polaków to Tusk i TVN. Kłamią całą dobę. Wytłumacz jak to się stało, że w 2016 roku, jak PIS ukrócił złodziejstwo, to sprzedaż paliw wzrosła o ponad 30 %. Łatwo sprawdzić jakie to były miliardy. Teraz historia już się powtarza o czym świadczy spadek dochodów budżetowych. Fajnych kombinatorów i nieudaczników wybraliście. Gratulacje głupoty inteligencji pracująca.
Reklama