UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Jak sie nie ma argumentów to najlepiej się przyczepić ortografii. Skąd wiem co by było ? ano widzę policz sobie pieniążki z rozwoju strukturalnego jakie dostaje pomorskie policz jakie dostaje warminsko mazurskie, biorąc pod uwage fakt że pomorskie jako bogatsze województwo nie jest beneficjentem pewnych dotacji, podziel przez liczbe miast i sie okaze, skąd ta egocentryczna pewność ze elbląg byłby w jakiś szczególny sposób traktowany? mam wieszać psy na olsztynie "bo nie wiem jak by było w pomorskim" śmiechu warte
  • Jak wiekszość elblazan z urodzenia nigdy nie pogodzę sie i nie zaakceptuję naszej przynalezności do Warm - Mazursk. Niestety pogodzili sie z tym " nasi " lokalni przywodcy, zarowno z PiS, jak i z PO, a w kampanii Krasulski obiecywal innaczej. Elblag do olsztynskiego to blad, Krynica potrafila sie obronic, nam sie nie udalo. Cala reforma administracyjna kraju to blad rzadow AWS, wprowadzila tylko upadek i bezrobocie w dawnych miastach wojewodzkich.
  • olsztyn wywiózł i rozkradł po reformie co mógł. taktują nas z góry jako roboli i dresiarzy, uważając że tylko doimy z województwa i gdyby nie my, pławili by się w dobrobycie. nie wiem czy w pom. byłoby lepiej, ale mając powiat z malborkiem, kwidzynem i mierzeją nie stalibyśmy na straconej pozycji. jeśli mamy natomiast zostać w bagiennym, to na równych prawach. tyle że nowaczyki i inne mają to gdzieś, kupieni przez olsztyn zapomnieli jakie były obietnice w 98.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zdradzony(2008-09-20)
  • elblag posiada ten extra panache ktorego duze miasta nie posiadaja i dlatego powinno nawet byc nie zalezne. .. moze trzy
  • Moi mili Parafianie obecny stan to nie jest jedynie finał 19 lat Nowej Polski ale wypadkowa wszelakich działań i zabiegów od pierwszego momentu zaistnienia po wojnie administracji, no powiedzmy częściowo polskiej. Proszę porównać potencjał Elbląga z roku 1939 w dziele infrastruktury, komunikacji i stosunków handlowych z obecnym mizernym stanem stagnacji. Ja wiem czas wojny, zniszczenia, pomoc przyjaciół ze wschodu w upłynieniu wielu dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych ale mimo wszystko jest to równia pochyła, której końca nie widać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MiejscowyAborygen(2008-09-20)
  • Aborygen, co Ty znowu pierniczysz od rzeczy. Zacny elblążanin, ,który od wielu lat mieszka w Niemczech pierwszy raz gdy po wielu latach przyjechał do Elbląga, nie mógł się nadziwić patrząc na nowy Elbląg. A Ty widzisz - nie wiem jakimi oczami - Elbląg z 1939 roku. Twoja retoryka nawiązująca prawie na każdym kroku albo do komuny, albo w ogóle do czasów minionych momentami jest denerwująca. Całe szczęście, że jesteś odosobniony w swoim mętnym widzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    koment ator(2008-09-20)
  • Mój szlachetny i wielce bezstronny adwersarzu. Polska nie zaczęła się na tych ziemiach w 1990 a w 1945 roku. I wszelakie implikacje tego faktu są chyba bezsporne i widoczne. A potencjał obecnego Elbląga to smętne resztki tego co było w 1939 r. Czyżby było inaczej? Nie sadzę. A więc nie rób z nas durni łaskawco.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MiejscowyAborygen(2008-09-20)
  • do miejscowych aborygenów i innych wolksdojczów( mam w d. poprawną pisownię) jak wam się nie podoba Polska obecna i marzycie o Elblągu z 1939r. - to spieprzajcie do Berlina. V kolumna z 1939r. dość upuściła Polskiej krwi.
  • bin wyjąłeś mi to z gęby. Polacy miejcie oczy szeroko otwarte.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    skeen head(2008-09-20)
  • Przepraszam za wszystko, zagalopowałem się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    local citizien(2008-09-20)
  • Polska na tych ziemiach nie zaczęła się od 1945r. tylko kilkaset lat wcześniej. I niech to aborygenopodbni pamiętają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    historyk(2008-09-20)
  • czy my Polacy musimy się ciągle kłócić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ilona 23(2008-09-20)
Reklama