UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "że pod naszymi oknami będą jeździły ciężarówki. Wpłynie to znacząco na jakość naszego życia"Moje pełne zrozumienie dla mieszkańców! Tych, co ich krytykują to pewnie taka sytuacja nie dotyka, ale żeby to rozumieć trzeba mieszkać przy takiej drodze, gdzie ciężarówki na okrągło jeżdżą. Po poprostu psychicznie na dłużą metę nie do wytrzymania. Zawsze na pierwszym miejscu człowiek a potem reszta.
  • Ale skąd i dokąd te ciężarówki miałyby CIĄGLE jeździć?
  • Jakie ciężarówki ? Co one będą woziły ? Skąd i dokąd będą jeździły ? Odkryto złoża rudy żelaza pod Złotą Wyspą. .. ? Czy to ciężarówki, które wożą trzcinę na pokrycia dachowe w całej Europie. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    2
    GłębokaMyśl(2021-04-12)
  • @GłębokaMyśl - Raz madrze napisales gleboka mysl. Zgadzam sie w pelni jakie ciezarowki? Przeceiz drogi za nowakowem sa waskie i nie nadaja sie dla takiego ciezkiego sprzetu, stad o co tym ludziom chodzi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Realista1(2021-04-12)
  • @Realista1 - To tylko impuls początkowy boją się i tyle ale przejdzie im jak zobaczą na oczy piękny most.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Polityk(2021-04-12)
  • Ciężarówki Wam będą przeszkadzać, ale te okręty przepływające rzeką pod Waszymi oknami to już Wam nie przeszkadzają?
  • Ja mieszkam przy takiej drodze i jakoś żyje. A tam nie chodzi o ruch ciężarówek tylko oto że będą musieli swój złom i przyczepy z drogi posprzątać
  • Żyłem przy samej dk 22,mój dom stał 10-15?? Metrów od szosy lata 90 halex "latał"scaniami z węglem i nic mi się, nie stało. A tam niby co będą ciągle wozić?? Ryby które szarpiecie w rzecevElbląg??
  • Hałas jedna z najgorszych rzeczy dla psychiki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Totylkoja(2021-04-12)
Reklama