UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg, totalna bieda. Te miasto jest tragiczne gospodarczo. Mam wrażenie że my z roku na rok się zwijamy. Mieć blisko trójmiasto, morze i od tylu lat nie wykorzystywać tego to jest jakaś masakra. Nic się tu nie dzieje. Wiecznie na nic te miasto nie stać. Do tego praca ? Często nawet o umowę o pracę ciężko, a o godnej płacy już nie wspomnę. W porównaniu do Trójmiasta to przepaść. Ktoś tu pięknie napisał Sosnowiec północy. Jesteśmy jak Afryka w porównaniu do Europy.10 lat temu miałem dylemat. Wyjechać na studia czy zostać w mieście. Zostałem, teraz ciężko już zmienić otoczenie, żałuję. Ci co macie wybór uciekajcie od tego miasta jak najdalej. Nic tu się nie zmieni na lepsze. Kiedyś miałem taką nadzieję, teraz nie mam żadnej. Praca dramat. Komunikacja miejska dramat. Życie kulturalne dramat. Życie sportowe dramat. Na mieście ciemnica, pięknie obrazuje to miasto
  • Zgadzam się całkowicie. Nawet kogoś do wspólnego życia nie ma jak poznać w tym "mieście":(Dno i wodorosty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Dojrzała(2023-12-14)
  • @Dojrzała - bierz mnie.. myję się, używam wody kolońskiej, mam dom drewniany a sex po ślubie.. legancko ?
Reklama