UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ilu z was poszłoby na tego miejskiego sylwestra? Najlepiej jeszcze żeby ponarzekać, że gwiazda wieczoru słaba. Ja przestałem chodzić na miejskiego sylwestra 27 lat temu. Od tamtej pory spędzam Sylwestra w gronie przyjaciół i znajomych. Na imprezach organizowanych lub domówkach. Dla kogo ten sylwester miałby być? Dla bandy nastolatków, która się schleje, naćpa i w drodze powrotnej jeszcze coś zdemoluje, bo tylko tyle mają w głowach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    31
    DasModel(2023-12-14)
  • @DasModel - Dla samotnych, któych nikt na domówkę nie zaprosił, a nie chcą w czterech ścianach przywitać kolejnego Nowego Roku? Dla osób których nie stać na prywatny pokaz fajerwerków? Można wymieniać, lista jest długa. Frekwencja pokazywała, że ludzie są zainteresowani taką imprezą.
  • @DasModel - Przynajmniej nikogo nie mordują gwałtem i dopóki tak jest to możesz spać spokojnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    adapter(2023-12-14)
  • @DasModel - Dla ludzi z rodzinami i dziećmi co mogą przyjść na pokaz a niekoniecznie zostawić dzieci bez opieki, kogo obchodzi jak Ty spędzasz sylwestra.
  • Dokładnie, ja bym przyszła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    samotna+(2023-12-14)
  • @DasModel - Wszyscy mamy źle w głowach bo żyjemy na na nannan na na na :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    OBCY123(2023-12-14)
Reklama