UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamiast Sylwestra mieliśmy wiosną w tym roku bardzo zabawną ankietę w sprawie portu morskiego w Elblągu. Będziemy mieć też radość z możliwości zbiorowego zagłosowania wiosną 2024 na nowe twarze elbląskiej polityki. Będzie okazja podziękować panu Witkowi za Sylwestra, ankietę i wiele, wiele jeszcze innych jego wspaniałych poczynań.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    76
    12
    Ja też tu mieszkam(2023-12-14)
  • @Ja też tu mieszkam - Miejsmy nadzieje ze harley i jego tawarisz motorowka oddadza te pieniadze zdefraudowane na tą bezzasadna nic nie wnoszaca ankiete ze swojego portfela do budrzetu miasta?. No przeciez chyba maja oboje odrobine honoru i godnosci aby to zrobic? Co do sylwestra w miescie, no coz sami ich sobie wybraliscie, rok temu mogliscie ich odwolac to stwierdziliscie ze jest wszystko ok a na referendum szkoda pieniadzy. Podczas ostatnich wyborow samorzadowych twierdziliscie natomiast ze bedziecie glosowac na kogokolwiek byle nie na PIS, wiec skad takie zdziwienie i rozczarowanie? Macie czlowieka jeszcze z epoki sloniny. na zdrowie towarzysze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    7
    polina(2023-12-14)
  • @polina - Polexit-pozdrawiam cie pisowski czopku
  • @Ja też tu mieszkam - Dobrze, że 15.X podziękowaliśmy nieudacznikom i tłustym kotom.
  • Wybierajac kolejnych kacyków i slugusow MOskwy, Izraela, Berlina rzeczywiście niezły deal. Jak to mowia, ,Zamienił stryjek, siekiere na kijek, ,.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    Chester(2023-12-14)
Reklama