UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • OWIX rozumuję z twojego wpisu że nie korzystasz ze sprzętu oznaczonego serduszkiem WOŚP każesz zmienić na innej firmy nieoznaczonym symbolem którego nie popierasz tak jak czynią ortodoksyjni wyznawcy bo Oni prawdopodobnie mają karteczki z napisem, ,tylko woda ś... w razie potrzeby wezwać k.... i też nie używają sprzętu z smbolem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    100%wosp(2023-01-11)
  • @100%wosp - A bo jak coś jest oklejone "serduszkiem" to jest z WOŚP ? to jak okleje twoje auto i dom to też z automatu będzie Jurka ?
  • @100%wosp - Parę razy leżałem w szpitalach elbląskich i nie zdarzyło mi się korzystać ze sprzętu z serduszkiem więc nie generalizuj i nie wyolbrzymiaj
  • Generalizujesz i uogólniasz sam. Specjalistyczny sprzęt jakim dysponują szpitale dzięki WOŚP pomaga chorym, nie czeka tylko na wyznawców Jurka Owsiaka. Wysoce prawdopodobne, że nie musiałeś szczęśliwie z niego korzystać. Sytuacja może jednak się odwrócić i wtedy możesz podpisać deklarację, sprzęt od WOŚP, to ja podziękuję, nie dziękuję nie wspieram Owsiaka to i z przyzwoitości nie podłączajcie mnie do tego respiratora z serduszkiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Darecki42(2023-01-12)
  • @Darecki42 - Jesteś śmieszny w szpitalach est sprzęt kupiony przede wszystkim ze składek płaconych na służbę d zdrowia przez każdego obywatela. Sprzęt zakupiony z żebraniny dzieciaków to tyle co kot napłakał. Więc jak chcesz sam napisz oświadczenie, że nie będziesz korzystał ze sprzętu kupionego z naszych podatków.
Reklama