UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Włożę kij w mrowisko"po pewnych modyfikacjach ale się pojawił i zadziałało. Chciałem wykonać kilka odniesień, pytanie tylko po co. Nasze koty (2)to parka i są wytrzebione. Są podwórkowe. Dostają co drugi dzień małą garść karmy każdy na podtrzymanie energetyczne, ale nie ma tygodnia żeby nie odwdzięczyły się kladąc na progu lub schodach przed wejściem do domu czy to mysz czy nornicę albo inną zdobycz w postaci kreta. Nie wierzcie w opowieści że udomowiony kot upolował szczura Problem jednak polega na tym że koty na osiedlach nie są dzikie lub półdzikie. Są to zwierzęta hodowane na blokowisku w tych właśnie budkach które miały pierwotnie służyć przetrwaniu zimy. Dlatego mamy stada kotów, rybitw, gołębi i niewielu to widzi ale właśnie szczurów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    sceptyk(2021-08-13)
  • @sceptyk - Popieram, mamy na działkach na malborskiej stado bezdomnych kotów i znow młode sie pojawiły. Dramat łażą po działkach załatwiają się w warzywach i nikt z tym nie potrafi porzadku zrobic, bo zaraz zadyma i animalsami straszą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    Xyzxyzxyz(2021-08-13)
  • @sceptyk - Ludzie wasz hej jest przerażający!!! Nie przeczytaliście artykułu? Tu jest mowa o kotach bezdomnych a nie jakiś wychodzących. Koty bezdomne, ktòre i tak mają kiepskie życie są zaopiekowanie i dziewczyny z Wigilijnej wszystko ogarniają. Jesteście beznadziejni że swoim egoistycznym podejściem do bezdomnych zwierząt. Smutno się robi jak to się czyta. Boicie się nawet podpisać choćby imieniem. Oby was ludzie nigdy nie dotknęła bezdomność. .Beata
  • @sceptyk - Muszę Cię zdziwić mój kot karmiony Acaną i saszetkami co tydzień mi zostawia prezenty w postaci młodych szczurów, tylko mi szkoda ptaków które też potrafi u polować. Hashtagi: #Dorota
Reklama