UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta budka na początku jak dobrze pamietam była jedna. Teraz tam się rozbudowuje kociarnia. Zaraz za żywopłotem są samochody. Koty szukając ciepła biegają po maskach rysując swoimi pazurami karoserie. Paranoja.
  • @Xxo - Zajrzyjcie do schroniska dla bezdomnych zwierząt i zobaczcie sami jaki los ludzie jak wy, zgotowali braciom mniejszym. Wstyd!!! Beata
  • @Xxo - Chciałabym zwrócić uwagę że budki zostały postawione ponieważ na podwórku bytowało 5 dorosłych kotów a nie na odwrót Koty tu żyły od zawsze i były dokarmiane przez lokatorów też wcześniej Latem 2019 roku poświęciłam mój czas na wyłapanie i wysterylizowanie tych wszystkich dzikich kotów aby nie powtarzała się coroczna sytuacja kiedy na podwórku pojawiało się kilka nowych miotów Z ostatnich 3 miotów około 15 małych kociąt udało umieścić się w schronisku ponieważ były chore a kilku znaleźliśmy domy. Zastanawiam się czy te wszystkie koty przed postawieniem budek nie przeszkadzały tym niezadowolonym mieszkańcom właścicielom ogródków i samochodów? Czy nie wchodziły na samochody i nie chciały się pod nimi ogrzewać przed postawieniem budek? Czy to naprawdę taka krzywda dla lokatorów że ktoś dba o te stworzenia? Lepiej patrzeć jak chodzą głodne grzebią po śmietnikach i zdychają z powodu chorób? Wydaje mi się że problem tkwi w tym że ktoś dba o te koty i jest do kogo się przyczepić a nie że są bo przecież zawsze były A przecież nasz stosunek do słabszych i potrzebujących istot świadczy o naszym człowieczeństwie Na szczęście tylko nieliczni mieszkańcy są wrogo nastawieni do nas i tych kotów które nota bene są chronione prawem Są też osoby które pomagają nam je dokarmiać wspierają nas moralnie i również im zależy na dobrostanie tych bezdomnych istot za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    xxx22(2021-08-14)
Reklama