UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mi osobiście przeszkadzają. Załatwiają się wszędzie, polują na rodzime gatunki zwierząt i roznoszą choroby/pasożyty. Uwazam, że powinie obowiązywać zakaz wypuszczania kotów.
  • takie osoby które nie lubią zwierząt to wredne ludzie, toksyczni i podli koty też mają serduszka
  • Kocham zwierzęta. Ale wypuszczanie kotów to brak szacunku dla innych ludzi i zwierząt. Chcesz kota to trzymaj go w domu. Ja osobiście posiadam 3 koty i każdy z nich siedzi w domku.
  • Odstrzelić to twój łeb durniu
  • Jasne że ma ma rację! Dzikie bezdomne koty roznoszą wiele chorób i pasożytów groźnych też dla ludzi czyli i pań kociar, a wchodzą często wszędzie, załatwiają się na placach zabaw, itp. Miłosne uczynki kociar do koteczków, nie zawsze są pozytywne.
  • A mnie przeszkadzasz ty oszołomie
  • Mądralo! Co da zakaz wypuszczanie kotów, skoro setki bezdomnych mieszkają w naszym mieście. Tu jest potrzebne rozwiązanie systemowe, mające na celu dobro zwierząt i mieszkańców. Mieszkańcy starówki powinni się cieszyć, że mają to kocie towarzystwo. Dzięki niemu szczury nie biegają po waszym śmietniku i podwórku, a siedzą w tych waszych śmierdzących, przepastnych piwnico-katakumbach. I taki apel: bądźmy ludźmi, tylko tyle.
  • Mieszkańcy starówki mówią jasno - wolimy szczury od kotów. Dzięki Bogu nie mieszkam tam. Fakt szczury miłe stworzenia. Wolny kraj wolny wybór.
  • Durny komentarz
  • Koty zakopują swoje odchody to raz a dwa polują. .. NA MYSZY I SZCZURY. .. KOTY SA PORZYTECZNE!!! LPrzeszkadzaja najczęściej jak nie zawsze zlum sfrustrowanym ludziom. ..
  • Na okrzei też afera o kota:(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    A.. Ggjgrcvjkoutf(2021-08-13)
  • Psy są wyprowadzane przez właścicieli, załatwiają się wszędzie, właściciele nie sprzątają po psach chociaż mają taki obowiązek i nikomu to nie przeszkadza nikt nie każe trzymać ich w domach. A małe koteczki jak załatwią swoją potrzebę to naprawdę mikro problem.
  • Sama się odstrzel. Ciekawe jakby twoje koty ktoś odstrzelił
  • A psy też się załatwiają gdzie bądż pomimo że właściciele chodzą z nimi na spacery to niektórzy nawet nie sprzątają za swoimi pupilami i co?
  • Tak to prawda zgadzam się!!!
  • To są koty wolno żyjące matołku, któremu koty przeszkadzają. Nikt ich nie wypuszcza, są wolne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    cornick(2021-08-13)
  • Szacunek dla pań które podjęły się opieką nad bezdomnymi kotami, życzę powodzenia mało teraz takich osób które poświęcają swój czas i pieniądze na utrzymanie i dokarmianie. Pozdrawiam serdecznie
  • A może niech ktoś wprowadzi zakaz wychodzenia ludzi z domu. Ludzi, którzy śmiecą, demolują, wywracają śmietniki, sikają gdzie popadnie. Ludzi jest coraz więcej, powstają nowe mieszkania, osiedla, zwierzętom zabiera się miejsce do życia. Nie jesteśmy sami na ziemi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    0
    Rudzielec(2021-08-13)
  • Trochę rozumu, przecież to wolno żyjące stworzenia o które walczą wspaniali ludzie. Jeśli wszystkie duże i małe Zwierzęta wyginą z braku terenu które odbiera im człowiek to ten człowiek a raczej karykatura ludzkości też długo nie pociągnie.
  • Kot, w odróżnieniu na przykład od psa, bardzo dba o higienę i co zrobi, to zakopuje. Wyłapuje te zwierzęta, które przeszkadzają człowiekowi. A z chorobami można sobie łatwo poradzić, bo jeśli bezdomne koty są zaopiekowane (jak te tutaj), to pewnie są szczepione i regularnie odrobaczane. Choroby roznoszą myszy, szczury i robactwo, których nie ma tam, gdzie są koty. Hashtagi: #niekoniecznie
  • Idz sie leczyc, i sam/a nie roznos chorob
  • Place zabaw maja regulaminy zeby zakladac plandeki na piaskownice przed srajacymi ptakami ktore przenoszą choroby. Espolczuje ze u was na osiedlu tego nie ma. Kot ma status zwierzecia WOLNEGO nie ma czegoś takiego jak bezdomny kot w Polsce. Ma prawo chodzic gdzie chce. Moze zrob badania na posiew kalu i zobacz czym sam zarażasz. Zdziwisz się. Budki sa legalne. Jak cie obchodzi los ptakow to proponuje zakladac budki legowe i sadzuc drzewa. Proste. Hashtagi: #Ikaika
  • Te brednie o różnych zarazkach i chorobach roznoszonych przez koty, to dzieciom na dobranoc opowiadaj. Roznoszą dokładnie te bakterie, choroby i zarazki, które są roznoszone przez psy, szczury, ptaki, owady. .. czy ludzi. To wszystko, co istnieje na Ziemi jest udziałem nas wszystkich, więc może nie wnikaj kto roznosi więcej i groźniejszych zarazków czy chorób, zwierzęta czy człowiek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    cornick(2021-08-14)
  • Przeszkadzają ci koty? Wolisz szczury?
  • @Jaaaa - Kolego, kot dorosłego szczura nie ruszy - NIGDY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    ­­­­­­Np(2021-08-14)
  • @­­­­­­Np - Co ty za farmazony piszesz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    andziaaa993(2021-08-14)
  • Oczywiście. Trzeba być podłym aby robić takie rzeczy zwierzątkom. Jak można pozbawić schronienia takie już i tak biedne, zmarznięte zimą kotki. Kotki, pieski są bardziej ludzkie niż niektórzy ludzi.
  • Przeczytaj artykuł, chodzi o koty bezdomne, wolno żyjące.
  • Pisze i mówi się MNIE, a nie mi - na początku zdania. A każde zwierzę, też kot, jest pełnoprawnym użytkownikiem ziemi. Jeżel Ci przeszkadza, to wyprowadź się na Antarktydę. Może pingwiny Cię przyjmą. Ustawa o ochronie zwierząt mówi, że koty są dobrem narodowym. Są to cudowne zwierzęta, warto je polubić. Życzę empatii i współczucia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Bogumiła(2021-08-14)
  • Huba cię rozum opuścił frajerze nic nie wiesz o kotach mam bezdomne koty od25 lat szczepie je odrobaczam odpchlam i odkleszcza też je sterylizuje mam obecnie 5 to najwierniejsze istoty na świecie joasia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    joasiamizia@gmail.com(2021-08-14)
  • A moze tak zakazac wypuszczania ciebie? Niektorym to wszystko przeszkadza nawet kichniecie Nie rozumiesz ze mozna rozwiazac te problemy? ALE PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA CHCIEC A ty I inni tobie podobni tego nie chca STAD PROBLEMY Z LUDZMI A NIE ZE ZWIERZETAMI A WYZYWANIE SIE NA BEZBRONNYCH KOTACH NAPRAWDE NIE POMOZE POWINNISCIE -WY LUDZIE KTORZY TO ROBIA -SIE WSTYDZIC
  • A mi przeszkadzaja tacy ograniczeni ludzie jak ty, którzy nie widzą nie wiecej oprócz czubka własnego nosa.
  • powinieneś mieć plage szczurów, wtedy byś docenił koty
  • Coś mało skutecznie te koty zakopują swoje odchody!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Jakitaki(2021-08-14)
  • I szczury i myszy też mają serduszka. Wybiórcze to Twoje miłosierdzie.
  • Zgadzam się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    jmaniek(2021-08-16)
  • A ja myślę że najwięcej chorób roznoszą ludzie a a Ty jesteś przykładem zwykłego egoisty i powiem jeszcze jedno to co dajesz odbierzesz z nawiązką kiedyś sobie przypomnisz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Małgorzata Wojtan(2021-08-17)
  • Mi przeszkadzają ludzie którzy śmiecą i którym się wydaję że są panami tego świata ten kto nie lubi zwierząt i ten co im dokucza kiedyś dostanie od życia dokładnie to samo bo to co siejesz to zbierasz kiedyś sobie przypomnisz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Małgorzata Wojtan(2021-08-17)
  • A bodaj by Cię myszy zjadły.
  • A co z jednej miski z nimi jesz że ci choroby przekazują??
Reklama