UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pięć lat wystarczyło, żeby wszystkich skłócić i zniechęcić do partii i Kościoła a nawet znienawidzić. Edukacja, służba zdrowia, rolnicy, sektor prywatny, LGBT i inni. Nienawidzą się zwolennicy róznych partii, Nienawidzą się też nawet członkowie rządu. Do Prezydenta żal ma Solidarność i odmówiła udziału w jakimś dialogu społecznym. Młodzi ruszyli do boju z partią i Kościołem. Inni młodzi wypowiedzieli wojnę i bronią partii i Kościołów. Przez ponad 1000 lat Kościołów nikt nie atakował. Coś się przelało. Partia wie co się przelało i jednak nie odpuści. W d… ma odpowiedź na pytanie Co się przelało? Dlaczego tak się dzieje w Polsce. Łukaszenka na Białorusi też ma w d. .. odpowiedź na pytanie dlaczego protestują. Chyba te same geny. Nawet jak będzie 100000 tys. zakażeń to nie odpuszczą. Kto będzie uznany za winnego? Winni demonstranci. Za komuny też tak było. Jest tak teraz na Białorusi jest i w Polsce. Tak będzie aż do upadku tych co tak mówią i nie odpuszczają. Moim zdaniem Polacy nie chcą państwa gdzie bezwzględna często okrutna ideologia Kościoła jest prawem państwowym.
  • RobertKoliński @Cz - Dałem plusa, ale mam jedną uwagę - proszę nie opowiadać dyrdymałów, że nikt kościołów w Polsce nie atakował, bo to nieprawda jest. Kościoły płonęły przy różnych okazjach, biskupów-zdrajców i targowiczan wieszał Kościuszko, zaś w czasach nieco bliższych siepacze 2RP zniszczyli kilkaset cerkwi prawosławnych na Podlasiu i Wołyniu, kiedy sanacja prowadziła swoją faszystowską politykę wobec mniejszości narodowych zamieszkujących kraj. Kościół katolicki w Polsce wchodzi z butami w życie osobiste milionów, narusza godność wielu osób, szerzy nienawiść. Nie powinien być zdziwiony, że ktoś teraz wchodzi do niego, aby pokazać co myśli. Wszystkim "wrażliwcom"dedykuję te zdjęcia. Agitacja polityczna i nacjonalistyczna, neofaszyści na Jasnej Górze, szerzenie nienawiści. Wtedy to nie była profanacja? Wiceprezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, który na ścianie ma swojego idola Degrella, faszystowskiego kolaboranta Hitlera, ogłosił, że nacjonalistyczne bojówki za zgodą księdza bronią kościoła. Zupełnie jak przed wojną kościół używał antysemickich bojówek. A wszystko za zgodą policji!!! Na innych zdjęciach Bąkiewicz z ONR - zrzucili ze schodów dziewczynę, którą zabrało pogotowie. Ich maseczki nie obowiązują. Kto sieje wiatr, zbiera burze. #RewolucjaJestKobietą ⚡ Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    16
    RobertKoliński(2020-10-27)
  • @RobertKoliński - Dla lewackiego aktywisty jest normalne, że do kościoła będą wchodzić jemu podobni ''aby pokazać co myślą ''. Ostrzegam cię przed tym pomysłem Kolinski. Lepiej żebym cię nie zobaczył w kościele do którego uczęszczam.
  • RobertKoliński Co z ciebie zatem za katolik, żebyś nie chciał nawrócenia ubogiego w duchu brata-lewaka i zakazywał mu wejścia do Domu Bożego? xD Przypominam co inny lewak, ponoć założyciel waszego tam interesu, miał na ten temat do powiedzenia:)"1 Zbliżali się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go słuchać. 2 Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Piśmie: «Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi». 3 1 Opowiedział im wtedy następującą przypowieść: 4 «Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie idzie za zgubioną, aż ją znajdzie? 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła". 7 Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. "Pwnd; Hashtagi: #lewactwo, #kruchciarstwo, #patoprawica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    RobertKoliński(2020-10-27)
  • @RobertKoliński - Masa krytyczna twojego bełkotu już przekroczona.
  • "Masa krytyczna"- Czyżby coś wiesz o masie krytycznej - napisz, chętnie poczytam (wzory mile widziane).
Reklama