UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bylem 2 razy w godzinach pracy tego pana zeby poradzic sie jakie kroki prawne moge podjac przeciwko sprzedawcy ktory nie chce przyjac mojej reklamacji.2 razy go nie bylo i nikt nie wiedzial kiedy wroci. Zeby choc zostawil kartke z godzina powrotu. Nie szanowal petentow to jaka gwarancja ze bedzie szanowal mieszkancow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    38
    Jerzy lebioda(2024-04-01)
  • @Jerzy lebioda - A ja jestem zadowolony z porady Pana Rodziewicza, konkretny i skuteczny.
  • @Jerzy lebioda - Kartki z napisem: "Zaraz wracam" to w sklepie można znalezć:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    znaFca(2024-04-01)
  • @znaFca - Gdzie ja napisałem ze na kartce mial napisac zaraz wraca? Były godizny urzedowania, a facet wyszedł. Nie oceniam powodu jego wyjscia. Mógł wyjsc słuzbowo, ale przyzwoitość nakazuje albo powiadomic kogs kto pracuje razem z nim, albo pozostawinie informacji coby ludzie bez sesnu nie czekali. A tak straciłem duzo cennego czasu siedzac w poczeaklani i nic nie załawiłem. PS. Mam nadzieje ze nie jestes urzednikiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jerzy Lebioda(2024-04-03)
Reklama