UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta Pani nie ma żadnych osiągnięć, ledwo dostała dyplom, nie potrafi nawet zaprojektować i zrealizować remontu mieszkania. Tekst, że jak była w wieku gimnazjalnym to już zrobiła świetny projekt, odklejenie poziom miliard.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    22
    Elblążanka66(2023-10-09)
  • @Elblążanka66 - A jakie osiągnięcia mają akolici władzy, nicki elblążanin pod różnymi przypadkowymi numerkami? Wy myślicie, że nikt nie wie, kto pisze te komentarze? A co do waszego hejtu, wystarczy chwila, żeby dowiedzieć się, że Pani Natalia jest inżynierem Politechniki Gdańskiej, studiowała też architekturę w Mediolanie, a teraz na Politechnice Warszawskiej. Zamiast chylić czoła przed takimi ludźmi, zapraszać ich żeby pracowali dla Elbląga to fala hejtu, wstyd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Veritas(2023-10-09)
  • @Elblążanka66 - Tak nie napisze żaden ze zwykłych ponad stu tysięcy mieszkańców miasta. Takie myśli mogą wyjść tylko z głowy kogoś, kto związany jest z obecną władzą Elbląga i urzędu miasta. Bo ci ludzie właśnie tak myślą, my wiemy wszystko, oni są zaś tylko po to aby nas chwalić, wybierać i płacić podatki. Obrzydliwe to, beton i konserwa, jak za komuny.
  • @Veritas - Na Panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze. Nie wiem do kogo piszesz "wy myślicie'", ja jestem w jednej osobie. Oj nie jedna była na orgazmusie w Mediolanie, serio nie ma się czym chwalić :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Elblążanka66(2023-10-09)
Reklama