UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest sobota- jest samolot. Mieszkańcy Elbląga. Czy Wy naprawdę tego nie słyszycie? Nie słyszycie tego warkotu? Chyba nie. Bo nikt nie reaguje. Ja próbowałem. Ale w pojedynkę, to robi mały efekt. W innych miastach, np. Wrocławiu, już po kilku godzinach takiego latania były protesty, wielkie oburzenie. A u nas latami to brzęczy i nic. Przecież oprócz szkodliwego dla zdrowia hałasu ten samolot wytwarza mnóstwo spalin.
  • Mnie od lat przeszkadza ten samolot, który lata od rana. Budzi wszystkich. Chorzy w swoim domu nie mogą spokojnie spać. Gdy o tym mówiłam, kazano mi się wyprowadzić z Elbląga. Nikt Nas nie poprze, bo wszyscy, którzy mogliby się sprzeciwić i zakazać tego latania, są z jednej sitwy. Areoklub zarabia pieniądze, a prezydent nie chce sobie robić wrogów. To towarzystwo wzajemnej adoracji.
  • Najważniejsze, że ty go śledzisz na bieżąco. Ja bym jeszcze zakazała poruszanie się w mieście samochodami spalinowymi (oj nie masz) one brzęczą, burczą i produkują jeszcze więcej spalin. Jesteś wyjątkowy, jeden na ponad 110 tys. mieszkańców. A w Pacanowie nie lata samolocik? Może należałoby z tym się udać do lekarza?
  • @B - Zgadzam się. W tej sprawie to jest w Elblągu jakaś zmowa milczenia. To niewiarygodne, że ktoś na to pozwala. W innych miastach zabroniono tych lotów. Wiem, że w Gliwicach lata podobny samolot. Tam mieszkańcy skierowali sprawę do sądu.
  • mieszkam niedaleko lotniska i wcale mi ten samolot nie przeszkadza. wolę samolot niż drące buzię pod oknami dzieciaki!!!!!
  • @B - i dobrze ci powiedzieli. aeroklub istniał jak ja byłam jeszcze dzieckiem!!!!!
  • To po co jest to lotnisko, ten aeroklub ? Ludzie mieszkają obok lotnisk pasażerskich, co parę minut nad głową Wizzair i inne i co ? Zlikwidować samoloty ? Tylko debile w elblągu mają problem z taką latającą zabawką.
  • Jaki Aeroklub? Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o działalność komercyjną i o ten jeden samolot, który lata w weekendy. Tylko on tak rzęzi. Inne nie.
Reklama