UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest sobota, więc po co ta wieża na zdjęciu?
  • @ Jest sobota- pewnie nie potrafisz czytać, bo inaczej wiedziałbyś, że to zdjęcie miesiąca. Uchwyć podobny moment, zrób zdjęcie i pochwal się nim przed czytelnikami. Wieża katedry, Brama Targowa i formy przestrzenne są symbolami naszego miasta( to tak na marginesie, jakbyś zapomniał).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    starsza pani(2024-06-29)
  • @starsza pani - "Wieża katedry, Brama Targowa i formy przestrzenne są symbolami naszego miasta" - Dla mnie ta wieża, jest symbolem czegoś skrajnie innego.
  • Zdjęcie jest wyjątkowe i piękne, gdyby nie ta wieża można by pomyśleć, że zdjęcie zrobiono gdziekolwiek.
  • @starsza pani - Z pewnego rodzaju de....... mi się nie dyskutuje bo jest to stratą czasu. U tego osobnika pewnie wisiał portret człowieka w ciemnych okularach w otoczeniu sierpów i młotów no i takie tam.....
  • "Z pewnego rodzaju de..... mi się nie dyskutuje bo jest to stratą czasu. " - Osobo za pewnie wierząca, czy taka pogarda do ludzi jest uwzględniona w Piśmie Świętym, napisz gdzie, bo ja nic na ten temat tam nie znalazłem.
  • @N.p. - "Osobo za pewnie wierząca" - przeceniasz się. Poza tym jestem przekonany że nie przeczytałeś PŚ więc twoja wypowiedź jest kłamstwem że czegoś tam nie znalazłeś.
  • "Osobo za pewnie wierząca" - to było o Tobie, nie o mnie. Fakt PŚ czytałem, ale z programu komputerowego, dzięki temu da się czytać łatwiej te zawiłości, nie kłamię. Nie ze względu na wiarę, ale z ciekawości.
  • @N.p. - ha ha
Reklama