UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ukicę Wschodnią dokończyć oraz skomunikować Aleję Jana Pawła z Krasnym Lasem bo kończy się rondem w polu. Tego potrzebuje Elbląg od lat ale to tylko marzenia... Starówka pięknie się pnie do góry na Wyspie Spichrzów dzięki milionom z budżetu państwa za czasów PiS. Ponad 32 miliony złotych. Brawo. Może drugie tyle da Pan Tusk na zabudowę vis a vis Katedry byłoby już bardzo Europejsko i pięknie dla turystów.
  • Chcesz niszczyć Bażantarnie i jeździć po niej samochodem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    16
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-05-27)
  • Za czasów pis, jaja sobie robisz
  • Jaja jak berety ale to FAKT! Za czasów rzadu PiS Porta Mare dostała dotację rządową PiS. Ponad 32 miliony złotych.
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Tak wyciąć i zrobić tor formuły 1
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Potępa(2024-05-27)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Tak. Bo bazantarania to nie polana z wiatami tylko las dalej przez ktory nie przejdzie droga. Bo przejdzie obok. Bo bedzie obwodnica. I sie zeslas; *
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Dowiedz się najpierw mały człowieczku jaki jest plan budowy drugiej części tej ulicy i którędy ma biegnąć, bo chyba nie ogarniasz zupełnie tego tematu synu wiatru i kurzu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ploterek(2024-05-28)
  • @Ploterek - I już wiem że mam do czynienia z miłosiernym pełowcem z wpietym serduszkiem na klapie który kłamie i zataja rzeczywistość. Doskonale wiem któredy ma to przebiegac, zapewne wiem to lepiej od ciebie. Skad pochodzisz? Obwodnica bedzie przecinać zolty szlak na szczycie góry chrobrego obok lesniczówki dębica, nastepnie bedzie schodzic miedzy polana z wiatami a górą chrobrego odcinając ta góre od reszty bażantarni. Bedzie tam samrod spalin i chałas. PSLowcy, SLDowcy i POwcy i tak już zabrali spora czesc bażantarni budujac ulice sybiraków która jeszcze do 2009 roku była czescia bazantarni i wygladała jak obecny czerwony szlak. Pamietasz to misiu czy jeszcze wtady na chleb mowiłeś bep? Niestety szarańcza z PO, PSL, SLD zniszczyła ten fragment naszej bażantarni a teraz biora sie za niszczenie dalszej czesci. Nie ma na to naszej zgody, zrobicie krok dalej a usuniemy was z ratusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Jawamwójtaniewybierałem(2024-05-28)
Reklama