UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chyba zgłoszę do prokuratury nie prawne ograniczenie swobód obywatelskich. Po raz kolejny zamykacie ludzi na Zawodziu, nawet ich nie pytając czy tego chcą.
  • A komu to zawodzi? Nic nie można zrobić w tym mieście- ludzie walą drzwiami I oknami - restauratorzy zacierają ręce - hotele pełne -wakacje na całego, a Emblongom źle, chcą mieć spokój- to jedz do Bażantarni tam jelenie czekają na ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    14
    Beret..(2024-07-03)
  • Zawodzie jest takie mało uczęszczane więc jest ok do zamknięcia na parę godzin. Tam tylko do sklepiku PRL wychodzicie po wiadomo co; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    Majowa(2024-07-03)
  • @Beret.. - To poproś żeby na twojej dzielnicy zrobili trasę. Wtedy pogadamy. Fajnie z kogoś się naśmiewać, ale jak was by uwięziono na pół dnia inaczej byście śpiewali. Dopiero byłby lament o płacz.
  • Biedaki, do biedronki i borysa nie będzie mógł wyjść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    Szejk Ali(2024-07-06)
  • Nie przesadzaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Misiek57(2024-07-07)
  • @Beret.. - Z restauracją plus. Wczoraj po biegu jeziora narie chciałem zarezerwować stolik. Nie znalazłem w amore, slodkawa, oliwka… więc coś w tym jest
  • Chyba zgłoszę do prokuratury nie prawne ograniczenie swobód obywatelskich. Ha ha ha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    I prześladowanie salcesonem(2024-07-07)
  • Była bieg Piekarczyka i byliśmy zamknięci z dwóch stron i jakonuczestmik i mieszkaniec mam z tym do czynienia. I żyje.
  • myślisz anonimie, że nas w środku miasta nie więżą? słyszałeś o procesjach? potrafią pozamykać wszystkie główne ulice, żeby fanatycy mogli sobie posypać kwiatki i nikt nawet tego potem nie sprząta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    DasModel(2024-07-07)
Reklama